Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jo otlet abbahagyn...

Szerintetek jo otlet abbahagyni a fuvolazast a roplabda miatt? Masfel eve roplabdazok es ma mar az eletem resze. Nagyon szeretem csinálni viszont a zenet nem szeretem.

Figyelt kérdés

Csak egy baj van. Szivesen abbahagynam csak anya szerint nagyon ugyes vagyok (pedig nem) es o nem engedi hogy abbahagyjam, de en nagyon szeretnem. Azt mondta csak ugy hagyhatom abba ha a roplabdat is abbahagyom, amire nem lennek kepes. Nagyon kerlek segitsetek!


12/l


2016. ápr. 18. 20:46
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd abba, később lehet meg fogod bánni ezt a döntésed :)
2016. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak idején az én anyukám volt az egyetlen, aki megengedte, hogy abbahagyjam a fuvolázást hatodikban. A többi osztálytársamat nyolcadikig nyúzták a zenetanulással. Rajtam tökéletesen látszott hatodikra, hogy nem érdekel, ügyes sem vagyok, nem volt kár értem... :)

Szóval ha én lennék az anyukád, megfontolnám, és hagynám. Az meg, hogy hagyd abba akkor azt is, amit szeretsz, na ez egy oltári nagy hülyeség és logikátlan zsarolás. Próbálj meg még vele nyugodtan beszélni párszor, hátha belátja... :)

2016. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és tehetséged sincs hozzá, akkor felesleges erőltetni a fuvolázást.
2016. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell erőltetni.

Én anno zongoráztam, de gyűlöltem a tanár miatt, meg hát hogy sokat kellett gyakorolni. Egyáltalán nem kötött le és nem is ment jól. Szüleim ki is vettek, mert látták, hogy csak szenvedek. Ez volt 9-10 évesen.


Fél éve viszont újra elkezdtem tanárhoz járni és olyan gyorsan fejlődök, hogy a tanár is csak ámuldozik :D Most már szeretem csinálni és ez meg is látszik.

Most vagyok 25 éves.


Szerintem az ember töltse a szabadidejét azzal amit szeret.

2016. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Velem pont ugyanez volt.

Másfél éve röpiztem és imádtam. Én zongorázni jártam és utáltam. Aztán ahogy kezdtem kamaszodni elment a kedvem a sporttól. És maradt a zongora és most nagyon szeretem.


Sok ismerősöm van aki abbahagyta a zenét azért hogy sportoljon, de aztán nem volt elég jó vagy nem bírta.

Tehát szerintem inkább a röpit hagyd ott.


Ui: egy idő után rengeteg az edzés és a meccs és sokan nem bírják.

2016. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek.

Ahogy az elso irta lehet hogy megbanom lehet hogy nem de a masodiknak nagyon igaza van es probalok vele majd beszelni. Amugy meg nem vagyok egy muvesz de olyan se akinek 1hetig magyaraznak egy dolgot. A tanrom is tul sokat var el es nem veszi eszre szerintetek beszeljek vele is hogy itthon mi a helyzet es hagyjam ot is beleszolni??

2016. ápr. 18. 21:11
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd abba.A zene a gondolkodás terén is segít,fejleszti az agyat stb. Én10 éve zenélek több hangszeren is.Nekem is volt hogy nem ment ,de ha kitartóan gyakorolsz menni fog. Nincs annál jobb mikor egy sikeres fellépés után jól meg tapsolnak .
2016. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!