Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom abbahagyni a bőgést,...

Nem bírom abbahagyni a bőgést, anyám meg a nővérem összeveszett, nővérem megy Londonba holnap után és én ezt nem bírom, mi van ha történik vele valami és soha nem jön haza? Hogy békítsem ki őket?

Figyelt kérdés
Én ezt nem bírom tovább :'( Egyszerűen nem megy :( ha öngyilkos leszek akkor megszűnnek ezek a gondok? akkor legalább összetartanának? Én ezt egyszerűen nem élem túl :(((((

2014. jún. 28. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
ez most komoly? talán ez nem akkora tragédia..
2014. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodj, meg! Azzal nem érsz semmit, hogy forró fejüen kitalálsz valamit. Miért vesztek össze? Rendszeresen veszekednek?
2014. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Jaj akkor én már x milliószor öngyilkos lehettem volna. Menj valami nyugis helyre parkba vagy mindegy és tedd túl rajta magad.
2014. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már gyerekes!

Rengetegen élnek Londonban. Semmivel nincs nagyobb esély arra, hogy ott történik az emberrel valami, mint bárhol máshol.

2014. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Attól hogy ők össze vesztek még téged szerethetnek külön-külön, nem tudom hány éves vagy de csak szólok az öngyilkosság sosem lesz megoldás az életben! Max menekülés a problémák részéről ilyet a leggyávább emberek csinálnak! De hajrá te tudod, a te életed!
2014. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez komoly? Ahelyett, hogy örülnél, hogy a nővérednek van lehetősége kimenni Londonba, vissza akarod tartani? Szégyelld magad! Nem is értem, hogy gondolod, hogy majd otthon marad, ha kibékülnek?

Amúgy meg, ha neked semmi közöd a kettőjük vitájához, miért hergeled még jobban a hangulatod a hisztiddel? Biztos feszültek, nem igazán arra van most szükségük, hogy a te kis lelked ápolgassák. Ha szereted a nővéred, akkor nem hátráltatod.

2014. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem. Ha a nővéred nem jön többet haza, majd kimész te hozzá látogatóba.

Öngyilkossággal mi szűnik meg rajtad kívül? Semmi. De jobb se lesz.

2014. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hadd hulljon a fergese!
2014. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság az önkritika legőszintébb formája. Azt jelenti, hogy nem a körülményekkel van bajod, hanem azzal, ahogyan te az adott körülményekhez állsz, tehát saját magaddal. (Mondom ezt úgy, hogy édesapám bipoláris depressziós, és az egyik percben még önfeledten nevetünk, a következőben meg indul felakasztani magát- legalábbis ezzel fenyegetőzik.) Erről ennyit. Nővéred kiköltözik. Vegyél egy nagy levegőt. Nyugodj meg szépen. Van internet, telefon. Lehet kapcsolatot tartani, napi szinten is. Kezd el angolozni ezerrel, menj ki hozzá látogatóba Karácsony táján- addigra összeszedi magát odakint bőven, neked meg suli mellett akkor fér bele. Döntsd el, hogy te hol szeretnél élni a későbbiekben, és aszerint priorizáld a tanulmányaidat. Édesanyád szeret téged. A nővéred szeret téged. Te szereted őket. De egyiküktől sem elvárható, hogy a TE igényeid szerint élje az életét, ahogy tőled sem elvárható, hogy az ő igényeik szerint éld a tiédet. Önállóak vagytok, saját gondolkodással. Menj oda a nővéredhez, mondd el neki, hogy hiányozni fog, nagyon szereted, de nem akadályozod meg az álmai megvalósításában az óvodás viselkedéseddel, mert támogatni szeretnéd, és jó lenne, ha a jövőben ő is támogatná a te döntéseidet. Remélem, tudtam segíteni.
2014. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ha öngyilkos leszel, majd a holttested fölött sírva kibékülnek, és minden szép és jó lesz... Így képzelted?
2014. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!