Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van befújni magunka...

Mi értelme van befújni magunkat spray-el, mielőtt alszunk?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, hátha rájövök, a szobatársam miért büdösíti be közvetlen elalvás előtt a szobát.
2016. ápr. 19. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Van,aki nagyon izzad álmában,gondolom emiatt teszi.
2016. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
Én azért szoktam, amiért fürdök is, jobban és ápoltabbnak érzem magam, jobban tudok aludni is ha kellemes illat van.
2016. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Az izzadásra való az izzadásgátló. Attól hogy befújja magát, még ugyanúgy fog izzadni. A jó alváshoz pont kizáró tényező az intenzív illat, úgy mint pl. az ételszag is,

az emberek zöme nem tud aludni ezektől, irritálnak, és gyakran felébresztenek. A szobatársad lehetne tekintettel rád, legalább úgy, hogy ne a hálóban fújja be magát hanem mondjuk a fürdőben, hogy a légtérbe ne kerüljön a permetből ahol alusztok.

2016. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme van idegenekkek megtippeltetni, mikor megkérdezhetnéd közvetlenül az érintettet is?
2016. ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Közölhetnéd vele is ha zavar.
2016. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4# Talán azért mert kíváncsi rá, hogy mások is zavarónak tartják-e, vagy csak ő a kriminális.

A sógornőm ilyen kenceficézős és örökké illatosít. Egyszer aludtunk vele egy szobában egy kirándulás miatt, nem lehetett megmaradni mellette. Olyan is volt, hogy ebéd közben el kellett ülnöm mellőle, mert nem éreztem az étel ízét. Ami a legszebb volt, mikor vastagon bekrémezte a kezét, és utána nyúlt hozzá a nyers húshoz. Ezekért mindenki rászól a családban, de semmi foganatja nincs, és nem tudja megmagyarázni ész érvvel ,hogy miért csinálja, de nem zavarja, hogy senki nem tolerálja, és menekülnek tőle.

2016. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg csak azért kérdeztem, hogy amennyiben más csinálja, van-e valami egészségügyi vagy egyéb oka rá. Nem akartam rögtön őt letámadni ezzel a kérdéssel. Irdatlan büdös az a spray, és nagyon sokat fúj magára, közvetlen zuhanyzás után, alvás előtt. Ilyenkor az állott levegőjű szobában eléggé vacak a levegő, és majd meg lehet fulladni, így azért de, közöm van hozzá.
2016. ápr. 19. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így érzi ápoltnak magát.

Viszont ha közvetlenül lefekvés előtt állott levegőjű a szoba, az elég gáz, szellőztessetek gyakran, most már hideg sincs, a spré szaga is elviselhetőbb lesz.

2016. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!