Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányoknál mi értelme annak...

Lányoknál mi értelme annak hogy agyon parfümözik magukat?

Figyelt kérdés
Ennyire feltünési viszketegségbe szenvednek, nem elég h pár centiről érezni, nem.. 2 méterről, de minek
2016. ápr. 12. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert női parfümöket nem szoktam intenzíven érezni, csak ha elmegy mellettem.


De Axe meg Adidas illatot akkor is érzek, ha nyár van, nyitva az ablak, és a felettem lakó pasas befújja magát. De sok külföldi meme-t láttam az Axe és a fiúk kapcsolatáról.


Na majd most figyelni fogok a női illatokra is.

2016. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

Mert nem tudják hogy ez fürdés helyett nem használ. :D

De ugyanez vonatkozik a férfiakra is.

2016. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok nő nem tudja, milyen parfümből mennyit érdemes használni. Én pl. tudom, hogy testpermetből, natural spray-ből többet fújhatok, vagy ha vmelyik parfümöm nem annyira tartós, abból. De amikor vki az eau de perfume-t használja úgy, mintha víz lenne, és elfúj magára egy egész üveggel. És valahogy mindig az ilyen émelyítően édes illatokat magukra fújóknál érzem ezt a jelenséget. Charlie, Pink Sugar, ilyenek... volt már, hogy a hányinger kerülgetett vmi hasonló full vattacukor-illatfelhőbe 8mit felhő, egy egész felhőrendszer) öltözött nő mellett...
2016. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NA de itt a buktató, melyik nő nem hiszi magáról hogy kövér ?
2016. ápr. 12. 13:32
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom szerintem butaság az egész gondolat menet aki úgy gondolja, most az hogy magamra öntöm szószerint a parfümöt most ettől miért kell azt hinni hogy több leszek jobb lesz minden nincs semmi logikája
2016. ápr. 12. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem azt hiszi, hogy ettől jobb lesz, csak azt hiszi, hogy amit ő finom illatnak tart, azt más is annak tartja, és akkor majd vonzó meg különleges lesz, hogy hú, de jó az illata. Közben meg olyan szinten tömény, hogy hányinger...
2016. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kövér nők büdösek? Ugye tudod, hogy a fürdés/deo és a parfüm tök más?


Legtöbbször meg is lepődöm, mert szolis mancikákból árad olyan hónaljszag, hogy beájulsz.

2016. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Pedig a férfiakra jellemzőbb, hogy magukra fújják a fél üveget.

Egyébként meg egyértelmű, hogy a nőknek feltűnési viszeketegsége van, és azért csinálják, sőt, kifejezetten azért, hogy te észrevedd. Csak neked, minden műsor csak érted van.

2016. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, miattam van, odamegyek hozzá mit csinál ? összehugyozza magát, menekül, kivágja magát a helyzetből, azt hazudja van barátom és a többi
2016. ápr. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!