Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szilikonmentes sampont...

Ha szilikonmentes sampont használok és utánna befújom szilikonos spray-el akkor semmi értelme a szilikonmentes samponnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért használsz szilikonmentes sampont.
2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosan. így nem a samponból fog beleépülni a hajszáladba, hanem a spray-ből.
2013. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És miért árt a szilikon?
2013. júl. 16. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt. Én azért használok szilikonmentes sampont, mert könnyebben zsírosodik a szilikonostól a hajam, de az összes többi cucc, amit nyaktól lefelé használok szilikonos. A balzsam, szérum, spray. Most sokan terjesztik, hogy ilyen-olyan káros hatásai vannak a szilikonnak, mert nem természetes anyag, és most az a divat, hogy minél természetesebbet használjunk. A vékony szálú, kevés hajat elnehezítheti, meg gyorsabb zsírosodást okozhat, ezen kívül az összes hátrány amit terjesztenek vagy nem igaz, vagy nem pontosan úgy van, ahogy mondják.
2013. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova fújod a sprayt. Én samponból szilikonmenteset használok, ezt nyilván főleg a hajtövekre viszem fel. De hajvégápolóból szilikonosat szoktam venni, sokkal szebb tőle a hajam, de ezt meg nyilván nem a hajtövemre kenem. :) Nálam ez a kombó bevált.
2013. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát értelme így tényleg nem sok van :)

2 éve használok szilikontól mentes termékeket, azóta mindenki kérdezgeti mit csinálok a hajammal, hogy ilyen erős és szép lett :D Kis vékony szálú semmilyen volt, most meg 12 centis a copfom kerülete :D

Másra nem tudom fogni a változást, de tudom, hogy nem mindenkinek válik be ez a módszer, főleg ha igénybe vett haja van :)

2013. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam pár hónapig (szenvedtem) a szilikonos sampont,de nekem valahogy nem vált be:/ Én vasalom is sokat a hajam,elég gyakran is mosom így visszatértem a l'oreal-hoz, ez az egyetlen sampon ami valahogy "csodát" tesz a hajammal:)
2013. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerek korom óta szilikonos termékeket használok, samponból, balzsamból, minden hajra való dologból. Elmúltam 20 és a fenekemig ér a hajam, rengeteg van, egészséges, nem törik, hiába vasalom, göndörítem. Nem hullik, nem korpás, nem zsíros. Egyszer kipróbáltam egy szilikonmentes sampont, nem tudtam kifésülni a hajam. Ki is dobtam. Ez a szilikonmentesség most a nagy egészségtudatos életmód velejárója. Általában azok szajkózzák, akik bio salátát esznek, és biopiacon vett szappannal fürdenek. Köszönöm szépen, én nagy barátja vagyok a szilikonnak, a hajam meg mégnagyobb. Az én hajamnak is a csodájára járnak, kérdezik, hogy milyen vitamint szedek, mivel mosom, mit kenek rá, na meg tapogatják a fejem, hogy póthaj-e. Ilyenkor letörném a kezüket csuklóból szívem szerint. Ha szilikonmentessel mosol hajat, a hajtövedre és a fejbőrödre nem kerül szilikon, a spray-t csak a hajvégekre fújd a könnyebb kifésülhetőség érdekében.
2013. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!