Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek hogy...

Előfordult már veletek hogy valaki csak úgy lefotózott az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen mit tettetek?
2016. ápr. 20. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Engem mondjuk még nem így direktbe, mármint idegen.


De ha valaki ilyet tenne én legyintenék azt mennék tovább dolgomra.

2016. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen. egyszer a villamoson egy srác. csak a baromja a vakut és a hangot sem vette ki. ránéztem erre elfordult és leszállt.

másik alkalommal a barátommal voltunk futni. éppen nyújtottunk, amikor láttam, hogy a közelben egy kb 14 éves kislány is fotóz minket a telefonjával.


egyik cselekedetnek sem értem az okát. szerintem hatalmas bunkóság így másokat fotózgatni.

de a külön kedvencem, amikor mondjuk valaki szandál-zoknit vesz fel, és akkora szenzáció,hogy rögtön le kell fotózni és felrakni a netre..

nem értem miért nem foglalkozik mindenki a maga dolgával, ahelyett,hogy energiát pazarol másik kicikizésére.

2016. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én amikor megyek hazafelé az iskolából, a buszra, amivel megyek, mindig felszáll egy szellemi fogyatékos fiú. És mindig beül mellém és egész úton igy vigyorog rám, nagyon bizarr...És egyszer valaki hamarabb beült mellém, erre a gyerek leült a velem szemben lévő üres székre és egyszer csak arra eszméltem, hogy engem fotózgat a telefonjával...Nem csináltam semmit, egyrészt mert nem akartam, hogy mindenki rám figyeljen, másrészt meg mert az ilyen embereknél sosem lehet tudni, mikor kattannak be valamitől és nem hiányozna, hogy egyszer nekem támadjon vagy valami. Nem is tudom amúgy, ilyeneket miért engednek ki egyedül az utcára.

18l

2016. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 elwera ***** válasza:
58%
A régi lakásban alattunk lakó elmebeteg vén fószer sok hülyeséget csinált. Egyszer elkezdte fotózgatni az ismerőseimet a folyosón, és amikor beintett neki az egyik lány, a pasas elkezdett kiabálni, hogy milyen neveletlen.
2016. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a villamoson végzett ilyen műveletet egy fiatal ipse, arrébb mentem.
2016. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer elaludtam a vonaton, majd arra ébredtem, hogy egy pasas engem fotóz a telefonjával.
2016. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.. A fiú nem zavartatta magát, az arcomba tolta a telefont. Nagyon felidegesített. De párszor előfordult már, hogy megkértek, hogy csinaljunk képet. Aranyosak voltak meg minden, sokkal tisztességesebb mintha sunyiba fotózgatnának... Érdekesek az emberek :) 16/L
2016. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen! Osztálykiránduláson voltunk és kerestünk egy kilátót,nem tudta senki az osztályból,hogy merre kell menni,és osztályfőnökünk odament egy három főből álló tini fiúcsapathoz.Furcsa volt az egyik,nagyon nézett engem.Visszafelé ugyan arra vezetett az út,mint amerre jöttünk,és még akkor is ott voltak.Nagyon nézett megint az a fiú,osztályfőnök is megjegyezte ezt.:D A kezében volt a telefonja és úgy tett,mintha nagyon irkálna valakinek.Többször is "észrevétlenül" felém fordította a telefonját,ezért ösztönösen a fejemhez kaptam a telefonom,és próbáltam eltakarni az arcom:D.Pár másodperccel később elvettem az arcomtól a telefonom és rögtön ez után újra felém emelte a telóját és megvillant a vaku azt hiszem háromszor.

Semmit nem tettem,mert leblokkoltam:(

Utólag visszagondolva elég kellemetlen/rossz élmény volt.

2016. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, éppen ma. Szereltük a bringámat, mert leesett a lánc, és az osztálytársam veszi észre, hogy egy felnőtt korú ember fogja magát és lefotóz minket. Utána megy tovább. 14/F
2018. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!