Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tizenéves fiúk miért nem...

A tizenéves fiúk miért nem tudnak illedelmesek, normálisak lenni? (Tisztelet a kivételnek, de szerintem sokan értik, hogy miről beszélek. )

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit értesz illedelmes alatt?
2016. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pèldául előreenged a buszon vagy nem jön nekem aztán megy szó nèlkül.. A legrosszabb mikor ezer ève ismerjük egymást ès elbicikliznek elöttem ès nem bírnak köszönni. Persze itt is ott van a kivètel.
2016. ápr. 20. 16:21
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nagyon illedelmes vagyok,ha gondolod jelolj facen Sziráczki Dávid
2016. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

"Pèldául előreenged a buszon vagy nem jön nekem aztán megy szó nèlkül.. A legrosszabb mikor ezer ève ismerjük egymást ès elbicikliznek elöttem ès nem bírnak köszönni. Persze itt is ott van a kivètel."


Te köszönsz nekik? Vagy csak elvárod, mert hát te vagy a lány, te mégse köszönhetsz először, milyen lenne az már?

2016. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha én tekerek 1000 rel bicajal aztse veszem észre ha kocsijön oldalrol nehogy ismerőst:'D
2016. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen köszönök ès pont ez a szègyen de akire gondoltam már tud köszönni, de általánosságban így van. Jó tudom olyan is van :DD
2016. ápr. 20. 17:05
 7/12 anonim válasza:
Az az érzés, mikor egy fiú be vágódik eléd és nem, hogy megtartaná az ajtót neked, még szembe is csapja veled.
2016. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez volna arra az èrzèsre a pontos magyarázat.
2016. ápr. 20. 17:26
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az az érzés, mikor egy fiú be vágódik eléd és nem, hogy megtartaná az ajtót neked, még szembe is csapja veled."


Aki becsapja a másik előtt az ajtót, az akár fiú, akár lány, bunkó paraszt. Ez nem nemfüggő, előttem csapták már be fiúk és lányok is az ajtót.

Egyébként lehet, hogy több fiú lenne illedelmes, ha azt vennék észre, hogy az ilyen fiúk tetszenek a lányoknak, és nem azok, akik piszkálják, szívatják őket, bunkón viselkednek velük.

Persze, ez csak általánosítás, vannak kivételek. Vannak olyan fiúk, akik illedelmesek, és olyan lányok is vannak, akik értékelik ezt.

2016. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Firedoom ***** válasza:

True story, eleg sokszor megtörtént mar:

Elore engeded a lányt es mi a valasz? Van pasim

Vagy amikor az egesz tetves jardat befoglalja egy csoport ribi vagy egy nyugdijas különítmény te meg lavirozz a kocsik között mert nem fersz el a 3meteres járdán.

Akkor miről is beszelunk? Tartom magam az illemhez, mar csak elvbol is, de kérem szemep: Legalabb a fent említett hülyék ne varjak ezt el... (Termeszetesen minden itt levo válaszoló szent es sérthetetlen, ez rajuk nem vonatkozik).

2016. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!