Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem járok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem járok bulikba van esélyem lányt felszedni? Olyat aki sokat bulizik Zárkózott vagy, nem szeretem ha sokan vannak körülöttem?

Figyelt kérdés

Olyat aki akár bulizósabb típus?

Zárkózott vagyok, nem szeretem ha sokan vannak körülöttem. Mindig gondolkodom hogy kéne egy lány, de valahogy nem fog meg senki annyira meg szerintem félénk is vagyok.

15/F


2016. ápr. 19. 22:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat kicsit rosszul írtam ki a főkérdésben csak az első a lényeg
2016. ápr. 19. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Buliba csak olyan csajokat is fogsz felszedni, nyugi. Digi-dugi ennyi. Diszkón kívülsz kapsz rendes kis csajt. buliba csak r...ncot. Zárkozottként nehezebb lessz. De buli kívül lehet rendes lányt találsz. KIs bátorság. Hajrá!
2016. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, csak lányba.

Ha gondolod, írj.

14L

2016. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!