Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Neten hol talalok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol talalok olyan oldalt ahhol tenyleg lehet ismerkedni ingyen es eleg sokan vannak fent rajta?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
sehol... a normális emberek a való életben találhatóak
2016. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha fiatal vagy chatroultette. Ott megtalálod amit szeretsz
2016. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Etnevel009 ***** válasza:
55%
Ha egy életre akarod és komolyan akkor elittárs :)
2016. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"sehol... a normális emberek a való életben találhatóak"


Azért ez így nem igaz. :)

2016. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne interneten ismerkedj. : )
2016. márc. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a Randivonal is beválik... , ott találtam rá valakire, szerelem lett belőle,----- több ismerősöm van, akik szintén ott jöttek össze, ma már házasok, 2 gyermekkel... Persze, nagyon meg kell szűrni a jelölteket....
2016. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mi a cél? Az igazit megtalálni? Avagy trófeaszámban szeretnél rekordot dönteni? ;) Számomra csak az elöbbi megközelítés az érdekes, így a továbbiak erre vonatkoznak.


Az internetes társkeresésnek sok hátulütője van, ahogy ezt mások is jelezték. Sok (nem-tisztességes) kókler van akit ki kell kerülni, míg a szűrési folyamat egy idő után nagyon fárasztó és megterhelő tud lenni mentálisan-lelkileg, ráadásul maga ez a szűrési folyamat közel sem triviális.


Szerintem a legjobb szűrő-folyamat a párkereső algoritmusok (amcsiban chemistry.com vagy esetleg match.com) utáni mail-cím csere). Magam jobban hiszek az antropológikus megközelítésben, például mert nehezebb támadni/megkerülni a kóklereknek. De tudtommal már itthon is vannak ilyen irányú próbálkozások. Ennél a szűrési megközelítésnél az egyetlen fogódzó a hozzá szükséges kérdőívbe való mélyebb belegondolás.


Ha nincs kedve az embernek az algoritmusokra bíznia magát semmilyen szinten, akkor egy "Dr. Helen Fisher kérdőíve társkereséshez" kölcsönös kitöltése is jó kiindulási támpontot tudhat adni. A bugyivadász kókler nem fogja vele fárasztani magát, nincs értelme benne hazudni, illetve az a nagy előnye, hogy általában a kijött végeredményben szokták magukat jól érezni a kitöltők (tehát annyira nem lehet rossz kérdőív). Evvel magam is így vagyok. A módszer előnye, hogy sok feleseges kör megtakarítható vele, egy nagyobb mintavételezés keretében is, jellemzően kevés ám célirányos fáradsággal. Ami mind-mind előny, jelentősebb hátrány nélkül (hiszen bármi mással is kombinálható)

2016. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nereida3 válasza:
A kétkedőknek csak annyit, hogy a páromat öt éve ismertem meg a Csajok és pasikon. Azóta összeházasodtunk. :D Nem tudom, van-e még Csajok és pasik. Elittárs már utánunk volt, de biztos az is jó. Sőt volt olyan, hogy találomra írt rám valaki akkor még az iwiwen, meg én is másra, abból is tartalmas kapcsolat lett, bár nem lett házasság, de barátok maradtunk. Ha jó emberismerő vagy, nem érhet csalódás, én nagyon ajánlom!!! :)
2016. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
AnoTalk
2016. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az Anotalkot akartam volna mondani,de rájöttem,hogy oda idegzet kell,és oda az emberek 99%a nem társat keresni jár(:
2016. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!