Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz a Talking...

Szerintetek igaz a Talking Angelás dolog?

Figyelt kérdés
Tudjátok hogy kamera van a szemébe.Én most hallottam,egy kicsit ijesztően hangzik.Szóval ti mit szóltok hozzá minden marhaságot kitalálnak amúgy meg nem tom eldönteni hogy most igaz vagy nem.A biztonság kedvéért letöröltem és óvatos leszek ti nem tom hogy vagytok vele na mindegy és előrekérem hogy ezért ne írjatok csúnyákat mert egy kicsit félek tőle ti is féltek valamitől én most kicsit ettől.

2016. ápr. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Vattamaci?
2016. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kamera van a szemében?? Miért, szerinted a telefonod kijelzoje képes kamerakent funkcionalni?
2016. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
te hülyébb vagy, mint a seggem lyuka
2016. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez már hónapokkal ezelőtt sem állt meg a lábán:D
2016. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
ez csak kamu. Nem kell minden sz'rságot elhinni.
2016. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg egy férfi tükröződik a szeméből, nem? Aki ilyen alkalmazást csinál, az minden bizonnyal úgy csinálná meg, hogy ne bukjon le. Nyugodtan visszarakhatod, nem fognak pedofilok elrabolni :D
2016. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én meg mondtam hogy ne küldjetek ilyen válaszokat tisztelet a kivétel és amúgy az a hülye aki olyat ír hogy:hülyébb mint a segg lyuka.Aki ilyet az megérdemelné hogy elvigyék
2016. ápr. 25. 17:01
 8/9 anonim válasza:
Az lehetséges hogy a telefonod kamerájához hozzáfér, és ha mér hozzáfér azt csinálhat vele amit akar. Ez onnan derül ki hogy mikor telepíted az alkalmazást, akkor jóvá kell hagynod hogy mihez férjen hozzá. Ez bármelyik alkalmazásra igaz.
2016. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!