Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék meg valakit,...

Hogy találhatnék meg valakit, ha tudom az egyik munkahelyét, a nevét, lakhelyét és születési évét?

Figyelt kérdés

Aki tudna valami használhatót tanácsolni, szivesen fogadnám :)

közösségi portálokon nincs fent, ezt biztosra tudom, régen amikor megismerkedtem az illetövel és szoba jött, mondta..

Igy o se nagyon tud ott megkeresni. Csak az egyik céget tudom, akiknek dolgozik, azt, hogy hol lakik és mikor született - és természetesen a nevét.


Legelsösorban csak a telefonszámát szeretném megtudni, de online tudakozók, egyik sem hoz ki eredményt, pedig elég gyakori neve van...



2016. ápr. 22. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod a lakcímét írj neki levelet, vagy dobj egy üzenetet a postaládájába rajta a Te telefonszámoddal és címeddel és kérd , hogy hívjon fel.
2016. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

# 1

Van ennek egy kevésbé ijesztő módja is. Betelefonálsz a céghez és megkéred, hogy kapcsoljanak át hozzá. Ha ez nem lehetséges, akkor egyszerűen meghagyod az elérhetőség és továbbítják felé, bármilyenen beosztásban is dolgozzon.

2016. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló , köszönöm az ötletet, jó lenne,de a konkrét címét nem tudom az illető nem,csak a város nevét. Lehet én nem írtam egyértelműen, ez esetben bocsánatot kérek:-)


Második válaszoló, neked is köszönöm, gondoltam már erre, de nem tudtam,hogy kapcsolnának -e hozzá, vagy mondjuk, hogy ha kérném, a telefonszámát nekem kiadnák e. De ez lesz az esedékes megoldás, úgy nêz ki.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. ápr. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!