Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyet találhatnék...

Milyen munkahelyet találhatnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő, hogy milyen munkahelyet találhatnék, akkor, hogyha semmilyen szakmám nincs (csak érettségim van). Szeretném ha valaki írna valami konkrét helyet, lehetőleg Veszprém megyében (vagy annak közelében..).

Azért szeretnék dolgozni, mert nem sikerült sehova sem jelentkeznem iskolába (és valószínűleg már nem vennének fel sehova, legalábbis sokan ezt mondják nekem) emiatt ki kell hagynom egy évet - de lehet, hogy nem is megyek iskolába, hanem inkább dolgozok.


2014. szept. 5. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 18 éves, és lány vagyok!
2014. szept. 5. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonos-értékesítős melók szerintem vannak. Gyorséttermi munka is, ott a meki Veszprémben pl. De nézegess álláskereső oldalakat, mint a profession, workania, olx, jofogas.hu...stb.
2014. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Menj valamilyen ingyenes OKJ képzésre!
2014. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pontosan,de engedelmetekkel kiegészíteném,kedves 2. válaszoló,igen hasznos válaszát.

Pályázat író képzésre iratkozz be,hidd el később jól jöhet és szervezeteknek tudsz segíteni pályázatokat írni,akár teljes állásba is.

2014. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!