Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi aki...

Létezik olyan férfi aki szeret táncolni?

Figyelt kérdés
Régen sok olyan haverom volt aki szeretett és mert is táncolni,manapság a bulikban csak lézengenek a fiatalok,isznak meg cigiznek.- Unokaöcsémékkel voltunk egy szórakozó helyen és szinte csak csajokat láttam táncikálni-de az is inkább csak fenékrisza volt. A tánc ki ment a divatból? Van olyan aki szívesen táncol?- csak úgy egy jó zenére,otthon vagy csak a nők lányok,-mert ők tudom ,hogy szoktak... /N/

2016. ápr. 23. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is meg akartam tanulni táncolni, csak még nem jutottam el odáig, hogy rávegyem magam.
2016. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban mindig hercegnőkkel szerettem volna táncolni. Azóta felnőttem, de megtanultam táncolni és élvezem is.

Persze nem mindegy, hogy egy bálról, vagy buliról van szó. Azonban úgy érzem mindenhol megállom a helyem.

2016. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek táncolni!

Nem tudok különösképp, annyira azért nem is érdekel, de bulikban elkapom a ritmust, táncolok és élvezem is. :D

2016. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én, a saját lakodalmamban sem táncoltam:)
2016. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretek táncolni, csak nem tudok. de ez nem szokott zavarni.

Szerintem ez önbizalom kérdése. Akinek nincsen önbizalma, az fél attól, hogy a tánca miatt nevetségessé válik.

Szóval, akik nem táncolnak, lúzerek, sajna...:(

2016. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen természetessen. Én imádok táncolni esetleg ha fel jönnél hozzám kőbányai vagyok. Táncolhatnánk és van borom is. Tibi/49 úr
2016. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

muzsika tévére szoktam itthol de jobb lenne egy nővel

Tibi

2016. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ó,nem ilyen mulatós zenére kannás borral gondoltam - bár biztosan van annak is varázsa...némelyeknél.

Azért az jó ha valaki meg tud mozdulni zenére,aki szeretne de nem tud keressen olyan lányt,nőt aki megtanítja.

Eszembe jutott egy humoros videó,az én korosztályom még tanult oroszul,de aki nem beszéli a nyelvet annak is érthető lesz : https://www.youtube.com/watch?v=WjB3TWzIHmE

Azért senkinek ne vegye el a lelkesedését,táncolni jó.

2016. ápr. 23. 23:10
 9/12 Blade Bone ***** válasza:
Néha még edzés közben is rámjön, nincs mit tenni. :D
2016. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó Drága ! - én nagyon jól tudok...(táncolni is). Amúgy nekem nincs bajom a fenék riszával sem. Ha gondolod megkereslek,táncolhatunk. Jó nő vagy? - Gyúrok. 26/F.
2016. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!