Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önvédelemben legyen jártas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önvédelemben legyen jártas a férfi vagy táncolni tudjon?

Figyelt kérdés

Melyiket értékelik többre a nők?

Melyik tudás hasznosabb a nők szemében,számára?

Melyiket tanulj meg a férfi inkább?



2015. okt. 5. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Számomra egyik sem hasznos, de ha bármelyiket is űzné, és neki fontos, akkor örülnék, hogy van valami, amiben örömét leli.

A magam részéről egyébként olyan hobbiknak örülök, amikhez tudok kapcsolódni, amit lehet együtt is űzni. A tánc mondjuk ilyen lenne, de én a magam részéről utálok táncolni, szóval egyáltalán nem bánom, hogy a párom nem táncol. Az önvédelemmel meg nem tudnék mit kezdeni, max. a személyiségére lehet hatással, aminek a jótékony hatásait a kapcsolatban is élvezhetném.

2015. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önvédelemet tudjon potyára. :)
2015. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, nem igazán tudom megvédeni magam. Táncolni sem tudok egyáltalán - nem is éreztem egyik iránt sem affinitást. Mindezek ellenére a saját kp-s bőven 2 tonnás Nissan Navarámban villámgyorsan manifesztálódnak a gondolataim. Extraként a gagyi gallytörő rács helyett bozótrács, amin egy mókus sem fér át - és 5-össelvel tölöm le az útról a bmv-ket ha sokáig "balettoznak"^^ A pénzt tanuld meg forgatni, működtetni! És ne akarj megfelelni senkinek! V
2015. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló: a pénzt tanulja meg minden férfi forgatni! Azzal többre megyünk, mintha táncolni vagy karatézni tudtok. ;)
2015. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nőt akarsz... Hogy hallj még egy véleményt: önvédelem.
2015. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne pazaroljon, és becsülje a munkát, ne várja a szájába repülő sült galambot, a saját egészsége és közérzete legyen fontos számára, tegyen érte, mozogjon, ne keresse a balhét, ne hősködjön fölöslegesen.


Önvédelem vagy tánc? Mindegy...

2015. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából az a lényeg, hogy ő élvezze a hobbiját, nekem mindegy.
2015. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Természetesen mindkettő. Sőt, ha kell építsen, csempét rakjon, járművet javítson. Mai állás szerint jó ha vadászik, vagy jártas a lövészetben.
2015. okt. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki az önvédelemben jártas, az már tud táncolni :-) Szóval önvédelemre egy voks.
2015. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!