Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vagyok és elmondhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok és elmondhatatlanul gyűlölök táncolni. Ez mennyire nagy gond az ismerkedés szempontjából?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 00:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten imponál, ha egy férfi tud táncolni, vagy legalább próbálkozik.
2016. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel tulzottan. N24
2016. márc. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1 gyors tipp, akkor ne táncolós helyen ismerkedj... Soha nem értem meg, mikor pl táncolós szórakozóhelyre jár az aki csak ül a sarokban és kesereg, hogy soha nem lesz barátnője... Rengeteg csaj van aki nem táncol, csak nyílvánvalóan nem ott szórakoznak, ahová táncolni megy az ember...

Amúgy én is utálok táncolni, barátnőm meg imád... Eljár szalszázni... Hát szíve joga, nem kell gátolni meg féltékenykedni... Néha elkísérem akkor csöndben szenvedek 2 órát aztán kész..

2016. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy ez kizárólag csak a saját Egodon múlik....mármint hogy utálsz, ha fizikailag képtelen lennél rá, az már más helyzet, de a hozzáállást még az sem befolyásolja. Volt olyan bácsi, aki 62 évesen kezdett el tangózni, és amiatt volt rendkívül kiábrándult, hogy miért nem próbálta ki már 20 évvel ezelőtt.

Valószínűleg nem vagy egy őstehetség, emiatt nehezebben tanulsz, de tánctanárként azt tudom Neked mondani, hogy szinte mindenkit meg lehet közepes szintig tanítani. Egy tánchoz(kubai salsa,swing) 6-12 hónap kell heti rendszeresség mellett, ez nem olyan nagy kihívás.

Férfiként azt szoktam mondani, ha nincs semmilyen mozgásszervi betegséged, nem vagy süketnéma, akkor csak idő kérdése az egész. Aki kocsit tud vezetni,az táncolni is képes, az agyi folyamat nagyon hasonló.

Ha valakinek a partnere imád táncolni és Ő nem próbálja ezt az igényét kielégíteni...ott idővel elszakad a húr, sajnos ez a tapasztalat.

38F

2016. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Titusztitusz ***** válasza:
9%
Semennyire nem gond...Ugyanis ha JÓL NÉZEL KI, és el tudod varázsolni hamar a nőciket, akkor bizony a kutyát se fogja érdekelni sohasem, hogy szeretel-e táncolni, avagy sem...Majd a csajszik fognak táncolni előtted, meg neked, csak hogy észrevedd őket...
2016. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4#..

Hogy mindig előkerül egy ilyen alak...

Valaki kimondja, hogy utál győlöl táncilni.. Erre el kell kezdenie bizonygatni, hogy te is képes vagy megtanulni... Igen képes vagyok... Csak rohadtul nem akarok #$%@ meg...

2016. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nincs konkurenciám, úgyhogy emiatt nem fog kiábrándulni belőlem.
2016. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"6" reagálva

Én azt mondtam, hogy ha olyan partnert választasz magad mellé, aki szeret táncolni, akkor idővel feszültséget fok gerjeszteni köztetek. Ha olyan partnert választasz, aki hasonlóan gondolkodik mint Te, akkor nincs probléma, majd messziről nézitek és ha nem tetszik a látvány akkor elfordultok.

Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, sportolni szoktál? Ha igen, akkor milyen sportot részesítesz előnyben? Monoton sportokat, amihez nem kell különösebben magas figyelem(gyúrás,futás,biciklizés, úszás) vagy olyat ahol komoly koncentráció kell?

A Tánc nagyon nehéz sport, nagyon fejlett és precíz mozgáskoordináció kell hozzá, pont ezért nem szokták javasolni még kisiskolás korban, mert nehéz. De nehéz sportnak tartom, a focit, a teniszt, a kézilabdát, a röplabdát, a falmászást és még sorolhatnám, akik képesek azt megtanulni, azok táncolni is.

Nem kritizálni akarlak, isten ments, sokkal inkább kedvet csinálni ahhoz, hogy kipróbáld. Nagyon sokféle tánc létezik, nekem sem tetszik minden válfaja, de annyira sokrétű, annyira változatos, hogy biztosan találnál olyat, amire nem mondanál nemet.

38F

2016. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A tánc, mint olyan már egy kihaló félben lévő dolog. Régen még (a rendszerváltás előtt) kifejezetten előny volt, sőt elvárás, hogy egy férfi valamilyen szinten tudjon táncolni, mert akkor szinte mindenki diszkóban ismerkedett. Hozzá kell tenni, teljesen más, sokkal kulturáltabb volt anno a diszkó, mint a mostaniak.

Manapság már leginkább interneten, szociális körben, kocsmákban stb. ismerkednek az emberek, egyszerűen megy ki a divatból a hangos szórakozóhely meg az egész DJs szarságok, semmi szükség táncolni.

2016. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"9" reagálva

93 óta táncolok és a társas táncokat sokkal többen művelik mostanában mint 20 évvel ezelőtt. Az egyéni divat és modern táncok népszerűsége erősen csökkent, a társastáncoké folyamatosan nő, kiváltképp a Salsa, Tangó és az érzékibb Sensual műfaj.

Régebben a klasszikus szalontáncok, és a swing után volt inkább kereslet, most inkább a latin-afro táncok hódítanak, de ez mindig változik.

38F

2016. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!