Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megkérdeztem egy lányt, hogy...

Megkérdeztem egy lányt, hogy lenne-e kedve találkozni és beszélgetni mire ő azt felelte, hogy nem tudja, ez mégis milyen válasz, mit jelent?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Azt, hogy a női nem idiótábbik felénél próbálkozol. Van értelmesebb is, aki legalább ilyen alap dolgokban őszinte és megmondja ha nem akar :D
2016. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
azt jelenti, hogy ne pazarold az idődet egy ilyen nőre. Nem ér annyit.
2016. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
#1 osztom, tapasztalat!
2016. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges, mert miután ezt írta, hogy nem tudja, mondtam neki, hogy ha nincs hozzá kedve és nem akar, akkor mondja azt, mire ő azt válaszolta, hogy ő nem mondta, hogy nem akar csak nem tudja.
2016. ápr. 23. 23:05
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy fél. (tapasztalat) :)
2016. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Várja a bmwt meg a lét a kis drágaság :D az ilyenek érdemelnének szenvedést. Azért nem tudja mert rajad kívűl még 25 másik csávóval szervezkedik. Kerüld minél meszebb az ilyet ha jót akarsz magadnak
2016. ápr. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem akar, de nem szeretett volna megbántani, a puszta nemleges választ sértőnek érezte.
2016. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó vagyok: válaszod fényében új komment.


Lehet, hogy te se voltál túl meggondolt. Mármint ha ez volt az első kérdéseid egyike, akkor lehet, hogy úgy értette, hogy nem ismer. Előbb beszélgess vele, ismerkedjetek, és utána kérdezz rá, hogy akar-e találkozni. Ha egy vadidegen vagy, aki lecsapott rá a neten, és egyből megkérdezted, akkor ne csodálkozz. Ha mondjuk egy suliba jártok, de sose beszéltetek, az is idegennek számít most.

2016. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pláne ha a profilképeden csak árnyékban látszol, és azt sem tudja kivenni, hogy nézel ki.
2016. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hány évesek vagytok.

Lehet, hogy még soha sem volt barátja, és félénk. :)

2016. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!