Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lanytol megkerdeztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lanytol megkerdeztem, szeretne-e jarni velem. De azt mondta van baratja. Megis azota tobbszor hivott bulikba, de nem tudtam menni sajnos. Most elhivtam egy randira es szeretne jonni. En meg mindig jarnek vele, szerintetek mik az eselyeim?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hagyod ha van barátja?
2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha csak ezzel magyarázta ki magát? Vagy lehet, hogy azt akarja hogy próbálkozz és bizonyítsad hogy szereted. Vannak esélyeid
2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak hülyít aztán a 3. randi után belöki azt a tipikus dumát hogy ő szereti a barátját és nem akarja ezt csinálni vele.
2014. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van barátja, vagy csak kitalálta? Ha igen inkább hagyd meg nekik a boldogságot.
2014. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, mindenre gondoltam :) van egy masik lany is akivel mar randizgatok. Jobban megismerem mindkettejuket es majd valasztok. A masik lanynak nincs baratja de az elso lany kicsit jobban tetszik. Szoval kalandos :)
2014. júl. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!