Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok? Ti nem féltek néha...

Fiatalok? Ti nem féltek néha hogy nem úgy fog alakulni az életetek ahogy akarjátok?

Figyelt kérdés

Nekem van egy "tervem" az életre, jó érettségi, diploma, az álommunkám is van már amit szeretnék ha sikerülne, egy szerető férj és 1-2 gyerek.

Csak az a baj hogy néha túl maximalista vagyok és félek hogy nem fog mind sikerülni.

Jó tanuló vagyok, így remélem a tanulós része sikerülni fog,mondjuk amiatt kicsit félek hogy nem fog sikerülni az az állás amit szeretnék, de sokat teszek érte.

Viszont a másik része miatt nagyon aggódom.Lassan 17 leszek és még sosem volt egy fiúm sem, amit a családom mostanában egyre többször megjegyez.De az a baj hogy elég csendes vagyok és nem tudom hogyan kell viselkedni hogy megismerjem a nekem való párt,ebben nem vagyok valami jó:( és egyre jobban félek hogy nem lesz sose férjem és gyerekem csak azért mert nem tudom hogyan kell nyitottnak lenni és ismerkedni.

Pár hete voltunk az unokatesómál akinek nagyon jó élete van, már van egy lassan egy éves kislánya akit imád, egy nagyon kedves férje, diplomája, jó állása amivel jól keres és amit szeret, és egy tök jó élete Londonban, kívülről nézve teljesen tökéletes életet él, amit meg is érdemel, de néha annyira irigylem hogy neki sikerült:(

Én meg félek hogy sosem fog összejönni az az élet amit elterveztem, akármennyire is akarom.Tudom hogy nekem kell tennem érte, de például azt se tudom hogy legyek nyitottabb.

Nektek nem volt ilyen érzésetek?

16/l



2016. ápr. 24. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De volt elég sokszor...legalábbis az a része, hogy nem tudom, mit kéne kezdenem az életben:/

Hát majdcsak lesz valami, én bízok benne:)

16/L

2016. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig van újratervezés. Nem vagy lemaradva a fiúkról. Csak azért ne gyere össze senkivel hogy legyen. Csak azért ne feküdj össze senkivel hogy elmondhasd már túl vagy a tűzkeresztségen! Tiszteld magad annyira hogy nőnek tartod magad, aki megérdemli a jó pasit. Ok?
2016. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az a legtöbb esetben úgy van, hogy másként alakul az emberek élete, mint ahogy tizenévesen tervezték, de ez nem feltétlen rossz.


Amit te kivülállóként "tökéletes" életnek látsz, az sem az, mindenkinek vannak problémái, legfeljebb te nem látod.


SOkkal fontosabb az elöre eltervezésnél, hogy ha valami nem úgy sikerül, ahogy gondoltad, akkor ne ess kétségbe, hanem keress kiutat - ugyanis mindig van megoldás, csak nem mindig egyzserü emgtalálni.

2016. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De úgy fog alakulni, ugyanis a jövőbeli céljaim nem mástól függenek csakis magamtól. Akkor nem sikerülne, ha világméretű katasztrófa lenne, arra meg az esély a következő 50 évben nagyon kevés.
2016. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 nagyon kevés esély van rá hogy ilyet tegyek, megvan még a méltóságom és inkább maradok egyedük minthogy összefeküdjek valakivel akit nem szeretek.

#4 köszönöm, ez jól esett:) Persze, tudom hogy senki élete sem tökéletes, csak úgy tűnik ő mindent elért amit akart, biztos talajokon van most az élete, erre gondoltam.

#5 azért ez nem mindig tőlünk függ, van hogy mindent megteszünk de a dolgok mégsem úgy alakulnak ahogy eltervezzük.

2016. ápr. 24. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne tervezz előre,úgyse jön be!
2016. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet előre tervezni. Majd alakulnak a dolgok valahogy. Részben tudod befolyásolni, részben pedig nem. 16 évesen pedig még el sem kezdődött igazán az életed, majd a későbbiekben alakulnak a dolgok.
2016. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem szabadna mert úgyse fog bejönni, de mégiscsak jobb ha pl.egy állánás van egy célom amit el akarok érni, amiért érdemes tanulnom.

Az előző válaszomnál bocsi, elcsúsztam egyel, az 2, 3, 4 akart lenni.

2016. ápr. 24. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:

"azért ez nem mindig tőlünk függ, van hogy mindent megteszünk de a dolgok mégsem úgy alakulnak ahogy eltervezzük."


furcsa meglátás. Az én dolgaim eddig pontosan úgy alakultak ahogy terveztem azokat!

2016. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy:)
2016. ápr. 24. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!