Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sorstalanság céltalanság van...

Sorstalanság céltalanság van ebből kiút?!

Figyelt kérdés
Nehéz gyerekkor, sérelmek, talán már 2-3 éve hogy őrlöm magam ebben az állapotba, elfeledve minden jót, s látom előre a dolgok mikéntjét, hogyha ez Igy marad.. nem tudom mi lesz velem, ha sok embertől kapom még a negativitást, teljesen leépülök. nem tudok ki egyezni magamban. egyszerüen kiégtem. nincs célja az életemnek csak körbe körbe járás, magam alatt vágva a fát, egyszerüen már az van egyre többször hogy elnyel ez az állapot, sötétség, kerülget a teljes megkeseredettség azt érezve hogy csak fizikailag létezek, és szürke minden. ha iszok rá, oldódik. Ilyenkor egy kérdés merül fel bennem. Mi értelme ? Szenvedés. Mi értelme Annak a kijelentésnek ami értelmet veszti hogy Múlton való rágódás, sebek nyalogatása, ha még is csak visszaköszön a múlt jellem hibákon át ? Nem lehet csak úgy elfelejteni, mert szembesülsz vele előjön a hétköznapokban, és akkor rákel eszmélned.. Most ez olyan dolog hogy nincs lábad, de minden áron futni szeretnél és mikor eljutsz odáig felállsz, és észre veszed hogy hogy a fenébe ha nincs lábad.. Összeomlik egy egész világ..
2016. ápr. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem, ez tényleg sz.r. Létezik olyan dolog, ami fölkeltette a figyelmedet, ami az átlagos témákhoz viszonyítva kiemeltebben megfog?
2016. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acelsziv ***** válasza:
Ideje lenne célokat találnod és elindulnod feléjük. Nert az a hajó aminek nincs célja csak hánykolódik a tengeren.
2016. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le...Nekem vannak céljaim, csak azokat is nehéz elérni, és sokszor kerít hatalmába ugyanez, ami téged...annyi kivétellel, hogy én nem is iszom, csak sodródok a problémákban....de próbálok ellene tenni, csak hosszú folyamat lesz.
2016. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!