Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elcsesztem tudom. Én tudom de...

Elcsesztem tudom. Én tudom de te tudod hol a kiút?

Figyelt kérdés

2éve kezdődött minden. Nem éreztem magam elég jónak nem tudtam elfogadni hogy én én vagyok, nem tudtam értékelni semmit folyton magamat hibáztattam mindenért. Úgy gondoltam mert hibás vagyok ezért szenvednem kell. Elkezdtem éheztetni magam és drogozni. Itt már minden kezdett jól alakulni jól éreztem magam. Igaz a problémák ugyanúgy ott voltak de nem érdekeltek. Fogytam 33 kilót, úgy nézek ki mint egy áhh erre már nincs nagyon szó de maradjunk annyiba hogy nagyon szarul. Szenvedtem de jól voltam. Az embernek a szülinapja egy olyan nap általában amikor kiéli magát nekem ez nem az a nap. 18 vagyok egy emberi roncs. De ahogy a nagyokosok mondják "minden pirkadat egy új kezdetet ígér" úgyhogy a mai nappal rájöttem élni akarok és ha ezt így folytatom nem biztos hogy fogok. Nemtudom kik és mi fajta lények vagytok de ezt muszály volt kiírni. És a legfontosabb amit ma vagy elmondtam 1000X hogy gondolkodj mielőtt cselekszel. Remélem ha már én nem voltam elég okos de te az leszel. Köszönöm hogy elolvastátok.

18/L



2015. júl. 22. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szeretnel beszelgetni? Biztos hogy van megoldas minden problemara, csak eddig nem talaltad meg, vagy nem akartad megtalalni.

2015. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig a könnyebbik utat választottam. De most a nehezebbet fogom az életet.
2015. júl. 22. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nezopont kerdese, hogy mi a konyebb, de orulok, hogy nem fogsz butasagokat csinalni. Vagy meggondolatlan dolgokat.

Keresd meg magadban, amiben jo vagy. Biztos, hogy van ilyen.

2015. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkiben ott a jó úgyhogy majd valahogy harapófogóval kihúzom.
2015. júl. 22. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez mar elorelepes. :)

De ha akarsz dumalni rola, szivesen meghallgatlak.

2015. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért szerezz valakit, aki figyel rád, nehogy visszaessél, ha épp elhagyod magad.
2015. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Először tanuld meg érrékelni magad, mert értékes vagy!:) Soha többé ne válaszd a rossz utat.! Hogy tovább élj. És úgy értem tényleg éld az Életet.! Bár néhol lesz akadály. Sőt lesz ahol még több akadályt is fogsz érezni, de sose szabad feladni. Ne fordulj többé ilyen szerekhez és Érezd, hogy Élsz. Tanulj meg élni.

Ui.: ÉRTÉKES VAGY:)

2015. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan ezen mentem keresztul Enis. Hidd el van kiút, csak akarni kell:) nehéz, sok idő után is, nem csak a sovargas, a mindennapos kuzdes hogy nehogy vissza ess, Azis borzasztó nehéz hogy miután kitisztultal tudj megbocsajtani magadnak. Én fel évig csak ostromozni tudtam magam, haragudtam magamra. A mai napig sokszor eszembe jut, hogy mennyire kiforditott a cucc, hogy mindenkit elloktem, mindenkit hibaztattam csak magamat nem. A mai napig sokat sírok emiatt, de tudom egyszer rendbe fogok végre jönni. Írj nyugodtan privit ha vankedved beszélgetni:):):):) 24/L
2015. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!