Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi buta ember?

Miért van ennyi buta ember?

Figyelt kérdés

Van annak az Éjjel Nappal Bp Alexának egy Facebookos oldala, amit gyanítom nem is ő használ, de ilyen primitív emberek odaírják hogy "remélem összejöttök a Gáborral, válaszd őt Alexa mert titeket egymásnak teremtettek!" - mintha nem megrendezett lenne az egész... na szóval ilyen hozzászólásokkal van teli ez az oldal, és a legdurvább hogy ezt felnőtt emberek írják. A legszörnyűbb amikor látom, hogy egy kisbaba van kirakva profilképnek, tehát ilyen ostoba emberek fogják felnevelni szegény gyerkőcöt...

Na meg vannak azok a tipikus írástudatlan perverz férfiak akiktől hányni tudnék, á fuj, őket szerintem nem is kell bemutatni. Társkeresőn is amilyen arcok vannak, komolyan én 10 évesen helyesebben tudtam írni mint ezek a "felnőtt emberek". Na meg ott vannak a cigányok. Őket is hagyjuk...


Egyébként végzettségtől függetlenül ugyanúgy felsőoktatásban tanulók között is vannak butácska emberek, bár nem tudhatom pontosan, de amit a kommunikáció alapján le lehet szűrni az néhol nem a "szárnyaló intellektusra" utal. Volt nem egy osztálytársam akik a tanárok kiskedvencei voltak természetesen 5-ös tanulók, de egy eredeti megnyilvánulásuk nem volt soha, egy jó poént nem sütöttek el, önálló véleményük nem volt semmiről...

Tehát nem csak képzetlen, iskolázatlan emberek között vannak ilyenek. Jó, persze ők megtanulnak viselkedni, tudnak normálisan írni, van lexikális tudásuk de valami mégis hiányzik. Csak egyszerűen beidomulnak...


2016. ápr. 26. 13:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
98 Magyarországon az átlagos IQ, a népesség felének ennél alacsonyabb van.
2016. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
Te minek olvasgatod egy idióta műsor idióta főszereplőjének a Facebookját, te agyoniskolázott nő..?
2016. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm aki utánozza, le is vágatta a haját olyanra mint az övé és csak kíváncsi voltam mi olyan nagy szám benne.
2016. ápr. 26. 13:28
 4/24 acelsziv ***** válasza:
19%
#2 kérdése jogos. Te aki ilyen szemetet olvasgatsz milyen alapon tartod magad okosabbnak a többiektől?
2016. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez van a génekben kódolva. Azok pedig nagyon-nagyon lassan változnak.
2016. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja igen, amiért csak rámentem az oldalára már azon a szinten vagyok mint akik oda irogatnak... oké.
2016. ápr. 26. 13:55
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Az oktatás hiánya és silánysága. Ezért is lázadt a tanárok egy része, de mindenki lexarta és fújjogatott. Szóval a folyamat csak erősödni fog ,de ez kedvez a hatalomnak. Minél hülyébb a nép, annál könnyebb terelni -átverni.

Az ilyen műsorok célközönsége is a többségű egysejtű átlagpolgár,aki a reklámblokkokban található vackok fő célközönsége.

2016. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 26. 15:22
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Ha 15 év körüli vagy, akkor még elmegy ez a görény írásmód, amit a pesti agyhalottak nagy része használ. Tudom...mobilról írsz, nincs idő..blablabla.

Ezen megpróbálok túllépni... Viszont azon nem tudok hogy hülyékről papolsz, miközben ilyen szarokat nézel, ilyenek foglalkoztatnak a valódi hasznos, vagy tudományos témák helyett.

Az iskolázottságról írt véleményeddel egyetértek. Sokaknak lexikális tudása van, de intelligenciájuk, fantáziájuk, kifinomult humoruk maximum a képzeletükben létezik.

2016. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%

"Na meg vannak azok a tipikus írástudatlan perverz férfiak akiktől hányni tudnék, á fuj, őket szerintem nem is kell bemutatni. Társkeresőn is amilyen arcok vannak"


Perverzek? Az lehet.

De szerinted mi mást kezdjenek, a hozzád hasonlóan buta, a szexen kívül semmi másra sem használható, társkeresőn ajánlkozó nőkkel??!

Beszélgessenek veled az Alexáról, vagy az általad előszeretettel látogatott idegenek fb. profiljáról??

2016. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!