Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok 2 napja betegen, lázam iw van és nem is vagyok valami jól.

Mégis, borzasztóan frusztrál a gondolat hogy itthon vagyok és nem csinálok semmit. Olyan típus vagyok, akinek folyton cselekednie kell, különben rosszul érzi magát.

Sportolni akarok menni, suliba, barátaimmal találkozni, szórakozni, a kertünkben dolgozgatni, sétálni a kutyámnal, bármi. Általában ugy szervezem a napom hogy véletlenül se maradjanak unalmas elvesztegetett perceim. Most meg otthon leszek egy hétig. :D

Komolyan, más örülne a pihenésnek én meg pörögni akarok csak nem tudok.

Valami tanács?


2016. ápr. 27. 15:06
 1/3 tarnai ***** válasza:
56%

én vállalom hogy elkapom a kórt és lefekszem veled.


73/F

2016. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ami azt illeti, nem ellenkeznék, ha azt mondanák, hogy maradjak otthon a hét hátralevő részében. :)

A puszta henyélést viszont én sem szeretem hosszú távon. Egyik télen tüdőgyulladást kaptam, majdnem egy hónapig otthon kellett feküdnöm. Egy hét után már iszonyatosan untam, hogy filmnézésen meg olvasáson kívül semmit nem tudtam csinálni, fekve még kényelmesen gépezni sem lehet.

De kibírtam. Te is ki fogod bírni. :) Próbáld kicsit lazábban felfogni a dolgokat!

2016. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Roland G. ***** válasza:
Olvass!Így legalább az agyad pörög.Az is valami :)
2016. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!