Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmmel ilyenen...

Ha a barátnőmmel ilyenen fennakadunk az normális?

Figyelt kérdés
Bejárósok vagyunk mindketten. Délután az árkádban császkáltunk amikor szól a barátnőm, hogy el kell mennie vécére. Elkísértem a mosdóig, majd kint vártam. Aztán telt az idő...Én azt hittem csak a szokásos pisiszünet, mert semmit nem mondott. Úgy 10 perc után elővettem a telefonom és rácsörögtem. Felvette,de kioktatóan és mogorván szólt vissza, hogy fosik és hogy várjak már egy kicsit... Igyekeztem a buszra, így végül elmentem. Most azóta neheztel rám. 19F
2016. ápr. 12. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szó nékül ott hagytad?
2016. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
xD
2016. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy felhívtam mielőtt leléptem. Mentem volna a későbbi busszal? Ő másik irányba lakik, nem egy járattal mentünk volna.
2016. ápr. 12. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Megvárhattad volna míg befejezi a szarást.
2016. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
És olyan nehéz megvárni a barátnőd és későbbi busszal menni is nagyon szörnyű mert akkor több időt kéne vele töltened? Hát igen... kinek mi a fontosabb.
2016. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Szóval szegény erősen el volt foglalva, megkérte hogy várj egy kicsit, mire te inkább fogtad magad és leléptél... és csodálkozol hogy neheztel?
2016. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyenlőre neked nem való a barátnő, vagy a párkapcsolat.

Már csak amiatt sem viselkedtél felelősségteljesen, mert egy komoly hasmenés esetén nagyon is szüksége lehetett volna rád a lánynak. Nekem az egyik barátnőm pl. olyan vírust kapott el, hogy bizony a pasija szedte össze a pláza padlójáról, vannak ilyen súlyosabb vírusok is. De ha csak egy gyógyszer kellett volna neki, ami megszünteti a hasmenését? Csak te tudtál volna elmenni érte.

De ha az egész fosós sztoritól eltekintek akkor is gáz, hogy csak úgy lelépsz, igen képzeld néha meg kell ilyen dolgokat tenni a másikért, hogy a későbbi busszal mész haza.

A barátnőd helyében azonnal kirúgnálak, nem fogok szórakozni egy ilyen hülye gyerekkel, aki abszolút éretlen a párkapcsolatra. És láthatóan nem is szereted, mert akkor te is átgondoltad volna, hogy lehet, hogy rosszul van szerencsétlen.

2016. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Az egészben az a meglepő, hogy a barátnőd "csak neheztel", és egyáltalán szóbaáll még veled.
2016. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó, azért bele ne akarjatok már halni egy kiadós szarásba. A fiúd meg nem biodíszlet, hogy amíg te 20 percen át kilátót építesz magad alá, addig ő engedelmesen ácsorogjon a női vécé előtti sarokban, ahová odatámasztottad. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy szerinted melyik suli, vagy munkahely fogadja el késés okának azt, hogy "elnézést, nem tudtam időben jönni, mert a barátnőm végterméke csak jött és jött és nekem mek kellett várnom, amíg végez"?!
2016. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ez délután volt, nem hiszem, hogy nagyon sietős lett volna a dolga. Ha mindketten egyszerre járnak, akkor a barátnőjének is későbbi busszal kellett mennie, szóval megvárhatta volna és akkor mindketten mennek egy későbbi busszal. Biztos nem jó érzés, hogy csak úgy lelépett, mert inkább néz tv-t otthon, mint hogy a barátnőjével legyen.
2016. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!