Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha az a vágyam,...

Normális, ha az a vágyam, hogy híres legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék bekerülni egyszer a zeneiparba. Ki szeretnék költözni Los Angelesbe az egyetem után, és szerencsét próbálni.

Valamiért nincsen semmilyen más dolog, amit el tudnék képzelni az életemmel. Már egészen kiskorom óta a zene az egyetlen, ami éltet, és a művészvilág vonz. Nem a pénz miatt, mert gazdag családba születtem, és nincsen feltűnési viszketegségem sem, egyszerűen csak minden más elfoglaltság untat, vagy nem értek hozzá.


20/N


2016. ápr. 12. 20:27
 1/10 anonim válasza:
100%
Normális ha ez engem egy cseppet sem tud érdekelni ? :D Sorry.
2016. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ja kérem a gazdag család. Úgy én is tudnék életművészkedni, de mivel ez nem adatott meg ezért tanultam hogy el tudjak helyezkedni. Jó ha a tanulás részt valaki ebből az életútból ki tudja hagyni...
2016. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem normális.
2016. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a történet nekem olyan ismerős, nem unod még ez a királylányos híres akarok lenni a zeneiparban storyt??
2016. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy olyan ismerős, íme a legutóbbi történeted: ű http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2016. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Normális, a fiatalok többsége, modell vagy a zeneipar üdvöskéje akar lenni.

Én is, az osztályáraim is, és a barátaim is. Együtt képzeltünk el egy világot, ahol mi vagyunk a sztárok és nélkülünk nincs élet, mert annyira számítunk. Mi is megterveztük az utunkat Hollywoodba.


Szerintem aki nem tud még mit kezdeni az életével, azok kb erről álmodoznak, mert ezzel van közvetlen kapcsolata a társadalomnak és aki felküzdi magát az ott él a köztudatban. Mindenesetre erről a régi motoros, szerencse lovag úttól én óvva intenélek, a 80-as években még lehettél volna díva így, de ma már akkora a verseny, hogy a tehetségeket már kiskamasz korukba kiválogatják és erre képezik (lásd Disney)

A zene nem véletlen ipar. Több benne a percíz tervezés mint a művészet. És ezt a keserű pirulát le kell nyelned! Nem annyira romantikus a zeneipar sem, és nem feltétlen teszi boldoggá az embert, ha parancsszóra kell az ihletnek jönnie, hogy versenybe maradj.


Sok sikert!

2016. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Már megint te? És ennek mi köze a társkereséshez?
2016. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mas ezen tul van 13 evesen...
2016. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Énekelni tudsz? Mert akkor valamelyik tehetségkutató. Ha nem, akkor egy valóvilág vagy éjjel nappal bp kezdésnek, hogy híres legyél, aztán kifoghatsz valami milliárdos Andy Vajnát, onnantól meg az leszel ami akarsz.
2016. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért mert híres leszel az nem fog semmi plusz adni az életedben. Nincs bajom a híres emberekkel, van ismerősöm aki volt már címlapján, de ettől nem leszel plusz ember. Az a baj hogy sokan azt hiszik hogy akkor ők világsztárokká váltak, meg ők sz*rták a spanyol viaszt mert mindenki ismeri őket. Közbe meg ránézek a szüleimre és olyan jó érzés hogy ilyen egyszerű emberek, mert ha azt mondom nekik pl hogy brad pitt, akkor fogalmuk sincs hogy miről beszélek.

Lehet hogy pár száz vagy ezer ember ismerni fogja a neved, attól még ugyanúgy fogod magad érezni a bőrödben, és attól több milliárd embernek se fogsz semmit jelenteni, mint ahogy most sem. Mi is csak egyek vagyunk a majdnem 8 milliárd közül. Ugyanannyit ér az életünk mint pl egy bennszülött afrikai nőnek, vagy egy kínában tanuló kisdiáknak. A külsőségekről már nem is beszélek... bőr alatt mindenki egyforma.

2016. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!