Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tartunk már ott...

Szerintetek tartunk már ott technikailag, hogy létrehozzuk a programozott emberklónokat?

Figyelt kérdés

Tökéletes lenne mindenféle szempontból: Nem kéne nekünk dolgozni, és még a felfújható guminőinket is nyugdíjazhatnánk. Remélem minél hamarabb realításá válik.

Én biztosan fogok venni, ha majd lehet.



2016. ápr. 28. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már léteznek Giftiák, bár elég kevés.
2016. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem tartunk ott. Max élethű babákat tudunk létrehozni. De mozgásra, munkára valót még nem.


"Én biztosan fogok venni, ha majd lehet."


És mégis miből veszed meg? Egy luxus szexbaba 4-5 millió forintnál kezdődik. És akkor az csak egy nagy darab formázott szilikontömb. nem tud mozogni, nem tud reagálni.


Amiről te beszélsz az alsó hangon is 100illa lenne... ha egyáltalán forgalomba hoznák közember számára.

2016. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy sikerült már embert klónozni, csak titokban tartják mert a legtöbb országban tiltott. Dollyt a 90-es években klónozták, azóta azért elég sokat fejlődött a tudomány. Az, hogy ezek az emberek mennyire lesznek tudatuknál, és mennyire lesznek irányíthatóak, az más kérdés.
2016. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván létezik már ilyen, cak még nem jött el az ideje, hogy "feltalálják".
2016. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván létezik már ilyen, csak még nem jött el az ideje, hogy "feltalálják".
2016. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!