Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán buktatok meg...

Forgalmi vizsgán buktatok meg olyan miatt, hogy technikailag nem tudtátok kezelni az autót?

Figyelt kérdés
Néztem, van itt sok forgalmi vizsgán megbukós kérdés, de nem találtam sehol, hogy valaki ilyen miatt bukott már. 40 óra után gáz ilyen miatt bukni? Annyi mindent mondott a vizsgabiztos, hogy el se hiszem..az oktató ezeket sose mondta, vagy amit igen, azon próbáltam javítani. Hogy rángatom a kormányt, kígyózva megyek, nem haladok egyenesen, szakaszosan kormányozok, nem tudok egyenletesen lassítani és gyorsítani, rosszkor váltok sebességet.. Végigvezettem az 50 percet, és szabálytalanságot egyet sem követtem el, elsőbbségadást nem mulasztottam meg semmi. Volt valaki hasonló helyzetben?
2016. febr. 9. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts oktatót azonnal.
2016. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az autó kezelésének alapnak kell lennie.

Szerintem keress másik oktatót, mert ezeknek már az órákon ki kellett volna derülniük. Elég fura, hogy az oktatód nem mondta ezeket. De nyugi, még nem vezettél olyan sok órát, úgyhogy még van időd másik oktatóval normálisan gyakorolni.

2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet bukni járműkezelési hibák miatt, esetedben talán csak a hogyan a furcsa.

Általában, ha a vizsgabiztos úgy érzi, hogy a vizsgázó nem tudja kellő biztonsággal kezelni az autót, nem engedi végig vezetni az 50 percet, már a felénél is tudja, hogy ez kevés neki.

A vizsgabiztosnak megvan a joga ahhoz, hogy egyetlen helyzetre rámondja, hogy az balesetveszélyes (kormány rángatás, kígyózva haladás, stb.), a kérdés az, hogy valójában hogy is ment a vezetés, van-e része az oktatónak a bukásban, vagy a vizsgabiztos buktatni akart.

2016. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy normális oktató nem is enged vizsgázni ha az autó kezelése se megy.

Rutinpályán kellene még lenned vagy valami kevésbé forgalmas részen gyakorolnod.

2016. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!