Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság volt a...

Szerintetek bunkóság volt a földre dobni a telefonját? 16/L

Figyelt kérdés
Mindig odanyújtogatta nekem, hogy írjam be a nevem vagy a számom, és nem akart lekopni. Majd elvettem, mintha be akarnám írni a számom, és ledobtam a földre a telefonját. Nagyon idegesítő volt már. A városban egy helyen történt ez. De hatásos volt.

2016. ápr. 28. 23:10
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
58%
En kifizettettem volna veled ;) Anyu vagy apuci mehetett volna masodallast keresni :)
2016. ápr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 acelsziv ***** válasza:
100%

Úgy látszik az illető pofa és a haverjai megtaláltak téged.

Tény, hogy nem volt fair dolog csak úgy ledobni. Esetleg szólhattál volna, hogy még egyszer eléd tolja ledobod...

Amúgy megértelek, mert biztosan mocskosul idegesítő lehetett, hogy nem ért a szép szóból.

2016. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
20%
Tárgyakon állsz bosszút, mint egy kis pszichopata? A személyiséged kevés ahhoz, hogy tiszteletet vívj ki vele, rombolnod kell, hogy komolyan vegyenek?
2016. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Az a pszichopata, aki rámászik egy lányra konkrétan, meg te. Legközelebb tökön is rúgom.

Ennél azért sokkal jobban állunk, hogy egy szaros telefon miatt másodállást kelljen vállalniuk, ne aggódj. :D

2016. ápr. 29. 12:38
 15/27 A kérdező kommentje:

ma 01:38

Majd nyilván belenyomom egy pasi képébe a telefonom 14-15x

Nem is kezdeményezek kezdjük ott, itt meg is bukott az elméleted :P

2016. ápr. 29. 12:41
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez a baj egyes hímekkel, a huszonötszöri finom visszautasításból nem értenek, a huszonhatodik, durvább után a nőt mondják el mindennek, utána meg jönnek sírni, hogy "senkinek nincs barátnője"...
2016. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2%

"Az a pszichopata, aki rámászik egy lányra konkrétan, meg te."


Kislány, én NŐ vagyok. Velem még soha senki nem viselkedett így, mert engem tisztelnek a férfiak. Mondjuk én kaptam otthon normális neveltetést, te pedig nem, ezért mernek veled bárhogy viselkedni, ennyit néznek ki belőled. Na menj, dobálj még tárgyakat, ha ideges vagy. Ha anyukád rádszól, törd ketté a rúzsát ❤

2016. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
7%

Drágaságom egy cérna idegzetű utolsó pi@@a vagy, bárki bármit mond, ez az igazság.

Igazán érett viselkedés volt ez, sok mindent elértél vele, és büszke is lehetsz magadra :)

2016. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
#17 Attól, hogy te még nem jártál így, még vannak olyan férfiak, akik a 10. nemből és elutasításból sem értenek, elhiszem, hogy rohadt idegesítő tud lenni.
2016. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, látom a szórakozóhelyeken, itt-ott, hogy milyen pofátlan 1-2 pasi. Hogy lehet valakin látni, hogy nem lehet vele megtenni? A neveltetés úgy alakítja a külsejét, hogy az tiszteletet parancsoló lesz a fiúk számára? Ekkora hülyeséget rég olvastam.

Szerintem azok a nők, akik itt kioktatnak téged, soha nem nyomult rájuk egy pasi se, mert úgy néznek ki, vagy frusztrált pasik, és nőnek adják ki magukat. Az nagy divat a gyakorin.

Egy nő, ha valahogyan kinéz, szinte 0% az esélye, hogy ne találja be az élete során 1x2x egy nyomorék, az én egyik barátnőm is a táskájával vert fejbe egy fiút.

Szerintetek ő neveletlen akkor? Hát szerintem nála jobban nevelt lány alig van a korosztályában, egyszerűen van akit máshogy nem lehet lerázni, de kívánom nektek, hogy tapadjon rátok egy pasi mocskosul pofátlan módon, és rázzátok le a jólneveltségetekkel, úgy, hogy egy cseppnyi erőszakot sem alkalmaztok.

2016. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!