Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság volt a...

Szerintetek bunkóság volt a földre dobni a telefonját? 16/L

Figyelt kérdés
Mindig odanyújtogatta nekem, hogy írjam be a nevem vagy a számom, és nem akart lekopni. Majd elvettem, mintha be akarnám írni a számom, és ledobtam a földre a telefonját. Nagyon idegesítő volt már. A városban egy helyen történt ez. De hatásos volt.

2016. ápr. 28. 23:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet kicsit túlzás, de én megdöglöttem volna a röhögéstől ha ezt élőben látomXDDD


Máskor viszont inkább maradj a hagyományos tökön rúgásnál. Hatásosabb és nem lesznek anyagi károk.

2016. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Telefonja éppségben van?
2016. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerintem mindenkit ez érdekel legjobban.

Mondd már el végre, mi lett azzal a retkes telefonnal???? T3T

2016. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Most kaptuk a hírt, hogy a telefont a közeli kórházba szállították és nemsokkal azután megműtötték, de már túl van az életveszélyen.

Fellélegezhetünk.

2016. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
92%

Jól tetted, a pofájába kellett volna beledobni :D

Előző: anyád belét kellett volna rúgni, amíg ezt a nagy kupac szart hordta a szíve alatt, amiből te lettél

csak hogy idejében megelőzzük a bajt

kíváncsi lennék, hogy élőben is ekkora a szád egy lánnyal, szívesen végighúznám a pofádon a 15 centis kést egy párszor

2016. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ma 00:02

Attól eltekintve, hogy mennyire volt éretlen dolog, amit a kérdező csinált, első ütésnél szilánkosra törtem volna a végtagjaidat, ha én is azon a szórakozóhelyen tartózkodok.

2016. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 00:02


Gondolom anyád-apádtól ellesett viselkedésforma ez.

2016. máj. 7. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!