Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogolásról?...

Mit gondoltok a blogolásról? Jó/rossz? Olvasnátok? Csináltátok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 20:22
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
Ha van valami érdekes témája, úgyis felkapja a web.
2016. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én örülök neki hogy vannak bloggerek, van mit olvasni ami jó!


Bár nem tudom miből élnek az ilyenek, pl Jókuti András, világevő blog, stb.


Én személy szerint nem csinálnám, mert sok idő meg energia de vannak nagyon jók.

2016. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem olvasnám. Szerintem semmi értelme. Nem érdekel, hogy egy senki mit csinál vagy gondol. Az ilyennél csak az rosszabb, aki egy akármilyen könyv vagy újság helyett blogokat olvas.
2016. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van jó és rossz blog is, téma és minőségfüggő.
2016. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen blogoltam ezerrel, egy játékról amit ilyen kisgyerekeknek csináltak, és nagyon szerették a magyar gyerekek akik ezzel a játékkal játszottak, elég jó közösség kialakult.

Csak akkor jó, ha a blog készítője azért csinálja mert szereti, nem mások miatt.

És az is fontos, hogy ne sírjon minden rossz kritika után, ne vegye komolyan a kommentelőket.

2016. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen értelemben.


Én szoktam blogolni, most is blogolok. Nekem az kb. egy online napló, bár inkább elmélkedéseket írok bele, terápiás célzattal van... nem a napi történéseket írom le. Bár régen tinikoromban csináltam olyasmit is, de mindig figyeltem rá, hogy ne valós nevekkel meg hogy ne legyen semmi olyan benne, amiből egyértelműen felismerhető, ki vagyok és hol lakom.


Olvasni szoktam őket, leginkább tematikus blogokat (könyv, smink).


Alapvetően jónak tartom, hogy ez egy olyan platform, ahol bárki alkothat, pénzt kereshet, a világ elé tárhatja a gondolatait, ha akarja. Plusz a tematikus blogokat jobban szeretem a magazinoknál, mert azoknál őszinte vélemények vannak jórészt, és kevesebb az átlátszó reklám.


A negatívuma:

- mint kb. a netnek, hogy bárki bármit kiírhat, bármilyen témában indíthat blogot, amíg le nem fülelik (vmi kutyaszexes oldal kb. 3 hónapig tudott menni, addig nem találtak rá a hatóságok)... emberek életét tönkre lehet vele tenni

- hülye tinik leírják az életük összes apró rezzenését nevekkel, dátumokkal, helyekkel, aztán csodálkoznak, hogy zaklatják őket

- jó, ez már személyes szoc. probléma, de engem a sírba lehet vinni ezekkel a plázaszlenges érthetetlen énblogokkal, amiket IQ-tlan tinik írnak... meg amikor saját magát vki One Direction fanficbe beírja, és PUBLIKÁLJA. Egyszerűen kínos.

- ez már személyes ügy: amikor énblogot írsz, és egy követőddel, személyes barátoddal megromlik a kapcsolatod... hát, a végén ezért töröltem az eddigi legtovább írt blogomat, mert berágott rám egy piti ügy miatt, akkor én hagytam a fenébe, mert hülyékre minek vesztegessem az időt, és addig is elég bunkó volt... aztán sutyiban nézegette az oldalamat és parasztságokat kommentelt (100%, hogy ő volt, mert sokkal több folyamatos követőm nem volt, és tudott idézni kb. 15-tel előbbi bejegyzésekből is)... meg hogy ugye nem biztos, hogy tudsz mit kezdeni az egyéb hülye, paraszt, bunkó kommentekkel is...

2016. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!