Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam meg a rögzített...

Tegnap kaptam meg a rögzített fogszabályzómat! Valami tipp?

Figyelt kérdés

1. Nagyon fáj , nem igatán tudok gyógyszereket bevenni,mivel a 2 első fogam nál van 2 ilyen cucc ami azt segíti hogy az alsó fogaimat netudjam lerúgni (mélyharapás) szal nagyon nehéz enni mert a hátsó fogaim nem érnek össze.

2.semmit nem tudok enni félek hogy leesnek a breckettek.

Válaszokat előre is köszi 13/L



2016. máj. 1. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapító és pépes ételeket egyél. Pár nap és kicsit jobb lesz, akkor már gond nélkül fogsz tudni rágni is. Harapni nem szabad akkor sem, de katonákra vágott ételeket tudsz fogyasztani rendesen.

Kitartás, az eredményért szerintem megéri havi pár nap, amikor a szabályzó húzás után fáj.

2016. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. A fájdalamról nagyon nincs véleményem, nekem nem fájt. Kicsit sebes lett a szám, ezért öblökettem. Nekem is volt mélyharapásom ( már nincs) de nekem nem volt ilyen evési problémám. Ne félj, a brackettek stabilok, nem fognak nagyon leesni. Étel szempontjából joghurtot, aktimelt, ivójoghurtot és puhább ételeket ajánlok. Ha bármi kérdésed van írj nyugodta! 12/L
2016. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Képet küldesz? Nem tudom elképzelni azt az izét ami a mélyharapásod ellen van?
2016. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszi, várok még ! Képet még próbálok feltölteni.
2016. máj. 8. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben leszek 1 hónap múlva :) 14/l
2016. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!