Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? ( Hosszú...

Mit csináljak vele? ( Hosszú sztori, és sürgős! )

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akit évek óta nem láttam. Viszont vagy egy hónapja újra találkoztunk, és azóta tartjuk a kapcsolatot. Kiderült róla, hogy pár éve történt valami, amin nem tud túllépni... Iszik, és egyre többet drogozik is. Vagdossmagát, és nem is kis mértékben. Öngyilkosságról beszél, ilyenekre is gondol. Szörnyű őt így látni, ez előtt soha nem volt ilyen... Kérlek, segítsetek! Mit tudok vele csinálni, hogy abba hagyja ezeket, és jobban legyen? Senkitől nem fogad el segítséget...
2016. máj. 5. 01:25
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én a helyedben megpróbálnám finoman egy pszichológus felé terelni. Nem azt mondom, hogy vágd a képébe, hogy "Hát haver, neked pszichológusra lenne szükséged most azonnal." hanem szépen finoman felhozni neki, hogy nem lenne-e jó egy olyan idegennel beszélni a problémáról aki nem fogja tovább adni és segít ráébreszteni a probléma megoldására.
2016. máj. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosi eset ! Valószínű vannak hozzátartozói és azoknak kell felhívni a figyelmet arra,hogy baj van a családtaggal. Szerintem ennél többet már nem tehetsz sajnos!
2016. máj. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!