Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egyedul ment kulfoldre...

Aki egyedul ment kulfoldre dolgozni, tudna tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Talaltam munkat kulfoldon, jovoheten utazok ki. Egy kissebb varosban van... Es egyes egyedul fogok kiutazni... Miota megtudtam hogy felvettek gyomorgorcsom van es folyton erre gondolok. Felek hogy eltevedek es hogy nem erek oda idoben...a nyelvet is tudom de szerintem azt is elfelejtem mire odaerek

Aki jart mar igy, tudna tanacsokat adni hogy mire erdemes figyelni az elso pillanattol kezdve vagy az elso napokban?

Barmilyen jellegu tanacs johet...

Koszonom :)



2016. máj. 5. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szállás,lakhatás megvan?Illetve minimum kéthavi léthez szükséges pénzt vigyél,ha neadjisten átverés lenne a munka.Ne stesszelj,erre nem lehet készülni,majd alakul.Én január óta élek kint,imádom,pedig a nyelv sem megy perfekt.
2016. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szallas az van szerencsere. penzt is viszek magammal tartalekot ha tenyleg csak atveres lenne.

igazabol attol tartok a legjobban hogy nem fogok odatalalni... meg talan az egyedullet hogy nem ismerek ott senkit se...

2016. máj. 5. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne találnál oda? Simán megtervezed mikor mivel hova-meddig kell menni. Leírod, látni fogod, meg fogod találni. Ha valahol nem tiszta valami akkor bárkit megkérdezel és útbaigazít úgyis. Párszor elmész majd szórakozóhelyre, amilyen épp érdekel és lesz társaságod is utána. Én első nap találtam barátokat akik elvittek várost nézni meg kirándulni, bulizni, minden. Nem voltam egyedül sose.
2016. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy kisvarosba erkezem es egy masik kis varosba kell atutaznom. a busz valami oknal fogva 2oras 30kmre. de irtam nekik hogy segitsenek ebben mert ez kicsit sok... mindig amikor kulfoldre utazok raparazok begorcsol a hasam es nem tudok jozanul gondolkodni szoval csak hebegni habogni fogok :(


koszonom a valaszaitokat :)

2016. máj. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!