Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Ti jartok...

Ti mit tennetek? Ti jartok kulfoldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Hazepites allatt allunk, jobban mondva a haz keszen van ,benne is elunk a ferjemmel es 2 eves fiunkal! Iden elmentunk a ferjemmel Nemetorszagba dolgozni, Sokat segitett a keresett osszeg! De a nappaliknk nem lett keszen mert arra nem futotta a penzbol. Januarban visszakellene menni de csak nekem, szoval a ferjem itthon maradna, es a fiam anyosomra! A ferjemnek munkahelye van es nem adnak tobb szabadsagot neki. Menjek egyedul haggyam a fiamat 4 honapra ujra itthon? annak erdekeben , hogy keszen legyen nekunk is minden! A fiam nagyon jo gyerek, nincsen vele problema, inkabb a ferjemmel, szeret a haverokkal kocsmazni, es figyelgeti a noket, nem tudom mi tevo legyek. A penz is kell.

2014. dec. 15. 20:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Barmilyen segitseg jol jonne( Valasz)
2014. dec. 15. 21:07
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez itt a problema, hogy a ferjed utan jobban idegeskednel, mint a sajt fiadert!

" Fiad jo gyerek nincs vele problema" csak a ferjedel milyem kijelentes ez egy anyatol, aki azon vaccolal hogy a ferjet otthol hagyja e vagy sem, gyerek az le van magyarul sz@rva

2014. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van annyira jó kapcsolatod a férjeddel, hogy megérje kimenni, és a keresett pénzt a közös házba ölni?
2014. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod eldönteni. Mondjuk azt nem értem, hogy ketten, hogyan tudtatok kimenni külföldre ilyen pici gyerekkel és ha akkor ez nem okozott neked gondot, akkor most miért okoz. Nyilván egy 2 évesnek nem a legoptimálisabb helyzet, ha az anyja külföldön dolgozik és valószínűleg én szarnék a nappalira legalább az óvodás korig, de azt is megértem, ha be akarod fejezni a házat, a te döntésed.
2014. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi az elsonek! A fiam az elso, a ferjemmel nem annyira jo a viszonyunk, De ha kimennek akkor lenne penzem egy alberletre is a fiamat nevelni addig amig kapok normalis munkahelyet, A fiam igen jo gyerek, aggodnak erte termeszetesen hiszen szeretem de ezt az o erdekeben is teszem, barmelyiket valasztom, vagy az elkotozes es 1 evre elore kifizetni egy alberletet, vagy ennyi ido elegendo lenne a ferjemnek, hogy att gondolja! Kijelentettem neki: Figyelj , ha A Jo Isten megsegit hazajovok es ha ugyan igy mukodnek a dolgok, kocsma , ivas, stb, akkor fogtam a gyrereket es elkoltozom( Azota kedvesebb a ferjem es nem jar annyit a kocsmaba) Es ha a dolgok helyre allnak a ferjemmel es velem akkor a penzt a hazba fektetem! Vagy lerakom 1 ideig es figyelem a dolgokat! Nehez dotes nekem is, de ha most nem akkor mikor? Mikor 5 eves lesz a gyerekem es koveteli az apat? 2E vesen meg felejt! Nem azt szeretnem , hogy ne is lassa... Millio erzes van bennem es segitsegem semmi, remelem megertitek.
2014. dec. 15. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Még nagyon kicsi, négy hónapra eszedbe ne jusson otthagyni! Nem ér annyit az a nappali!
2014. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egy nappali miatt én sem mennék ki.

menjen a férj. az a dolga.

2014. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kerlek olvassatok el a kommentemet! Ott ki bovitettem!
2014. dec. 15. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:

nem jó a gondolkodás.


Először kell dönteni, Utána ugrálni.

ez a nehezebb út, de a szilárdabb is.


vagy vége, elpakolsz anyáoz a gyerekkel és kimész.


vagy folytatod és nem mész ki.


ne 5 éveket nézz meg, hanem határozottan egyetlen egyet! és nézd meg jövő karácsonykor a szíved, hogy boldog e, ha nem, beindíthatod az életed. lelépés, kilépés.és nagy erővel nem elkényelmesedve, nem beletörődve, ébreszd fel magad és hajrá.

2014. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van tulajdoni részed a házban,akkor érdemes kimenned!DE: Anyós nem tudna kimenni veled?Legalább addig vigyázna a gyerekre...
2014. dec. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!