Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a menekültekről? Többi lent!

Figyelt kérdés
Én személy szerint félek tőlük,mert bármire képesek... Nektek mi a véleményetek? 18F
2016. máj. 5. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

"Neked meg Magyarország kell, sőt még ki is jelented, hogy a tied"

Elmondanám, hogy a kérdező nem azt jelentette ki, hogy az övé, hanem, hogy a nemzeté. A magyarság pedig évszázadokon át a saját vére által védte meg ezt a hazát. Azt a hazát, aminek 2/3-át idegen érdekek elvették. Senkinek sincs joga a magyarságtól elvitatni ezt a földet.

2016. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Elmondanám, hogy a kérdező nem azt jelentette ki, hogy az övé, hanem, hogy a nemzeté."


És a magyarság nem azt akarja jelenteni, hogy a magyarok összessége? Mert úgy a kérdező a saját résztulajdonának tartja az országot.


"A magyarság pedig évszázadokon át a saját vére által védte meg ezt a hazát."


Tehát a kérdező azon az alapon követeli magának az országot, hogy mások, akik itt harcoltak szintén magyarnak vallották magukat? Már aki közülük magyarnak vallotta magát.

2016. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval,hogy Magyarország az enyém... Ostobák vagytok,de nagyon... Azt mondtam,hogy Magyarország a magyaroké! És magyarként úgy gondolom,hogy Magyarország az otthonom,és több jogom van itt,mint holmi illegális bevándorlónak!
2016. máj. 6. 00:30
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Gondoljad. Nem vagy ezzel egyedül, majd kapsz neked tetsző válaszokat az elvbarátaidtól.
2016. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Én alapvetően olyan véleményen vagyok, hogy szívesen befogadnám őket ideiglenesen, amíg vége nem lesz a háborúnak, és kezdhetik újjáépíteni az országukat, addig pedig biztosítanám nekik az oktatást, munkát, nyelvtanulást stb.. természetesen hátrasorolva őket a helyiekkel szemben.


Ez kb. utópia szintje sajnos. A "menekültek" többsége gazdasági bevándorló, eszük ágában sincs visszatérni ahonnan jöttek. Nyugatra mennének ingyenélni :/

2016. máj. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az a véleményem, hogy ha elég sokan lesznek, akkor talán nekiesnek a másik hazai kisebbségnek és semlegesítik egymást.


Nekem van személyes tapasztalatom velük, nem félek tőlük, de azért tartom a tisztes távolságot. Olyanok mint a rétinégerek. Ha valami nem tetszik nekik, akkor egy csúnya nézéssel felhúzod és jön a bökő.

2016. máj. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Telepíteném őket.
2016. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!