Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha aktív lenne még a Divízió...

Ha aktív lenne még a Divízió 88 nevű együttes akkor vajon milyen véleményt mondana a menekültekről?

Figyelt kérdés

Ugyebár a "zsidóbérenc" című számban úgy tűnik, hogy palesztin barát.

De a "2005" és "ha nem vagy fehér..." című szám meg arra utal, hogy biztosan belekötnének a menekültekbe is..


Én nem provokatív kérdést akarok feltenni, hanem csak a Divízió 88 sosem szidta úgy az arabokat hogy egyértelműen meglehetne mondani a választ erre


vannak fekete barátaim így nem hiszem, hogy én is megkaphatnám joggal a náci jelzőt a libsiktől 😂



2016. ápr. 3. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon király zene :D

Szerintem a Moderátornak is tetszene! :P

2016. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alain Delon ***** válasza:
91%
Ez tényleg nagy dilemma, amikor a "zsidóellenesek" már csak dacból is muzulmánpártiak, és kénytelenek rájönni, hogy a muzulmánok pont úgy utálják őket, és fel is robbantanák, mint a zsidókat. Nem kell ilyenbe belefolyni, és az ember nem lesz ideológiai szarban.
2016. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Pedig egyszerű, őket is gyűlölnék. Alain Delon, ti erkölcs nélküli kozmopolitaimádó libsik nem tudjátok felfogni, hogy a szélsőjobb ellensége a megtestesült Gonosz. Mivel az arab-izraeli konfliktusban ezt egyértelműen utóbbi képviseli, ezért a szélsőjobb ilyenkor az arabok oldalán áll. Egyszerűen őket látják a kisebbik rossznak. De őket is rossznak látják. Egyébként van egy olyan szlogenjük, hogy a bevándorlók bére a halál. Mindenki maradjon a saját földjén, a saját kultúrájában.
2016. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alain Delon ***** válasza:
52%
Hát, te erkölcsös, névtelen, 4-es válaszoló, szerintem nagyon okos vagy! Én meg tudod, erkölcstelenül névvel írok.
2016. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alain Delon a neved?

Ez szerepel a személyidben?

2016. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, milyen menekültekről beszélsz?

Utoljára a délszláv háború idején voltak menekültek mifelénk, azóta egyet se láttam.

2016. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Mivel ismerem a zenekart és egyik barátom ismeri az énekest így megtudom mondani a választ a kérdésedre:

A Divízió 88 együttes 98-ban már működött, de 2004-ben lett jelentős.

Legtöbb számukat 2002-ben és 2005-ben írták.

A legutolsó albumuk a 2008-ban megjelent "Mi jöhet még" amiről csak egy szám jelent meg(Jó éjt baloldal címmel).

2008-2009-ben(nem tudom pontosan melyik évben) betiltották a zenekart, eltávolították az új számaikat és két tagot lecsuktak:Lacit és Janit.

Az énekesük Szasza szabadlábon van.

Azért nem voltak ellenszenvesek a muszlim bevándorlók ellen mert a zenekar létezésekor még nem volt ennyire jelentős a bevándorlási hullámuk.


De egyik barátom ismeri az énekest és ő Facebookon megoszotta menekültellenes emberek véleményeit ahol szerepelt ez is:

https://www.youtube.com/watch?v=uL6IRWEdVTg


És olyat kommentelt alá, hogy "jól megmondta az öreg" .

Így feltételezem nem mondana jó véleményt a migránsokról a zenekar.

2016. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alain Delon ***** válasza:
61%
6-os: És neked semmi nem áll a személyidben?
2016. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!