Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az érdekeljen én mit...

Csak az érdekeljen én mit akarok ezt tartsam szem előtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon kommunikativ Férfi, eddig mindig másra hagyatkoztam meg amit mondanak azt csináljam meg beletörődtem hogy akkor az biztos úgy van, ergo nincs értelme vitatnom.. De látom manapság ez az életvitel már nagy hátrány. Azt is észre vettem hogy könnyen kizökkentenek, egy kérdéstől már megijedek és nemtudom úgy tovább vinni hogy a saját utamon menjek.

Éppen ezért tervezek egy változást tudatosan belevetem majd magam helyzetekbe, olyanba amit még eddig nem csináltam.

Mi a véleményetek akik hasonlót éltetek át ? ne érdekeljen azért se ki mit mond, hogy ne tereljen le arról amit akarok, erősitsem magamba ?

Lehet kiröhögnek, meg teljesen hülyének néznek majd. Mi van ha nincs úgy amit elakarok érni, akkor használjam amit mondtak ?


2016. máj. 7. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

"Mi van ha nincs úgy amit elakarok érni, akkor használjam amit mondtak ?"

Te mindig ott vagy magadnak. Mindig tudsz tanácsot adni és tudod mit akarsz( nagyjából). Másokkal is csináld ezt. Hallgasd meg őket és mérlegeld miket mondanak.

Te te vagy. Saját céljaid irányába tarts.

2016. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!