Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol 10 mg 100 szem....

Stanazolol 10 mg 100 szem. Milyen el osztasba szedjem? 4szemig akarok fel menni az 40 mg úgy jó hogy reggel délben délután este? Természetesen köztük jó pár óra el teltével

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Remélem valaki feljelent anabolikus szteroid használat miatt :D
2015. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Az igekötőt egybeírjuk az igével, ha előtte van.

De ezt valószínűleg úgysem érted...

2015. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1/3 az anabolikus szteroidok használata nem büntetendő :)

kérdező: hagyd a szemest! kb. amit hozni fog ( 3-4kg ha nagyon szerencsés vagy ) lófasz...volt egy csávó a teremben aki methát tolt meg előtte stanát és danát is hát elért vele annyit mint EGY kezdő tömegelő injekciós kúrával

2015. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod! De ezt a 100 szemet mar eltolom. Segítenél? Napi 4 szem szerintem elég de hogy Oszam be?
2015. jan. 4. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Értelmi fogyatékos vagy :D Gondolom vagy vagy 17 éves, és menőzni akarsz nyáron majd az izmaiddal :D
2015. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok 5 eve edzek és gondoltam ki próbálom!! De nem kell kommenteket írni főleg hogy nem is kérdésre válaszoltok! Szart se értetek ehez akkor ne írjatok hozza! Annyira nem vagyok fogyatékos hogy el tudjam dönteni szedjem vagy ne!!
2015. jan. 4. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Eléggé fogyatékos lehet, ha egyetlen egy mondatot sem tudsz hiba nélkül leírni.

Általános iskola.

2015. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert te aztán értesz hozzá nagyokos :D Azért kérdezel ilyet... Hülyegyerek.
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!