Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogyha 15 évessen...

Az normális hogyha 15 évessen nem volt még barátnőm, illetve nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális,miért ne lenne az?
2016. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért mert az osztálytársaimnak, velem egykorú fiuknak már szinte mindnek volt barátnője...
2016. máj. 9. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne lenne normális? az a nem normális, ha 13-15 éves gyerekek már csókolóznak meg szexelnek.
2016. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális, nem kell megijedned attól hogy még nem volt barátnőd/nem csókoloztál. Sietetni se tudod nagyon a dolgot, max össze jössz egy olyan lánnyal akit nem is szeretsz igazán. Az előző válaszónak teljesen igaza van. És ne érdekeljen téged hogy a többi fiúval mi van. Nem kell azért elmenni keresni egy barátnőt mert nekik már van :)
2016. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Én veled egyidős lány vagyok, nekem meg barátom nem volt még. Szerintem ebben nincs semmi szégyellni való.
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2016. máj. 9. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nem normális, hogy mindez felmerül benned, hogy nem normális, sokat elárul a média és a mai társadalom mentalitásának káros hatásairól.
2016. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon befolyásolható ember vagy, ha azt hiszed, hogy az nem normális. 15 évesen! Hát, gratulálok! De ha már itt tartunk, nagyon gáz vagy, tök béna, hogy nem volt még barátnőd, és nem tudtad megfektetni. Gáz.
2016. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!