Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 13 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 13 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Én nem, és az osztálytársaim sem, és van olyan is, aki idősebb nálam. Mit tegyek?

Nem fogok ribi lenni, és nem smárolok le mindenkit, akivel szembe találkozok az utcán, úgyhogy ilyet és ehhez hasonlót ne is írjatok, légyszi. A normális válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 27. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális!
2014. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? AKkor teszed, amikor akarod, te is mondtad. Akkor meg?
2014. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én normálisnak tartom magam, és 18 voltam mikor először smároltam ;)

Üdv, 26/F

2014. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha azt mondom nem normális akkor most kimész az utcára, és lesmárolod az első fogatlan hajléktalant, hogy öröme legyen az életben?


ha azt mondom, hogy normális akkor képes leszel várni vele addig amíg megérsz rá és megtalálod azt akit tényleg megcsókolhatsz, mert megérdemlitek egymás szeretetét?

2014. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 16 évesen.. tökmindegy, ezt csak azok tartják fontosnak akik még nem csókolóztak és nagyon szeretnének, meg akik csak azért csinálták mert azt hiszik ettől majd ők nagylányok/nagyfiúk lesznek... amúgy senkit sem érdekel:)

tehát...normális

2014. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18évesen csókolóztam elősször, nem szégyen, nem leszek tőle kevesebb ember. szerintem az a nem normális hogy 13évesen az emberek már szexelnek..
2014. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz, mintha valami törvény írná elő, hogy már pedig csókolózni kell. Most lehet ledöbbensz, de én is 18 körül voltam, amikor először csókolóztam. És? Addig is normális ember voltam, azóta is az vagyok, nem voltam kevesebb tőle, azóta sem érzem magam többnek emiatt, nem akkora dolog ez. :D Majd jön valaki, akivel kedvelni fogjátok egymást és akkor megtörténik. Legalábbis jó esetben olyannal történik meg, akivel tetszetek egymástok és lehet jövője a dolognak. Ezt felesleges siettetni.
2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 vagyok, és még sohase, az gáz? :D
2014. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet nem akarsz ribi lenni de az osztályod szemében az leszel. Nálunk az a csaj hasonlattá vált XD
2015. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!