Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírod a mindennapi...

Hogy bírod a mindennapi mókuskereket?

Figyelt kérdés

Én évről évre egyre rosszabbul és rosszabbul. Minden nap ugyanúgy telik, semmi újdonság, semmi izgalom. Sokszor már magam sem tudom miért kelek fel reggel, valószínűleg csak azért, hogy ne okozzak csalódást és felesleges aggodalmat a családomnak.

Mi értelme az életnek? Te hogy bírod elviselni a mókuskereket?


2016. máj. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Á ne is mondd.
2016. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megtöltöm az űrt, a hobbijaimmal.
2016. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én idén mentem új suliba, új embereket ismertem meg, írtam egy tök jó novellát, és nyáron elmegyünk külföldre, szóval nem érzem nagyon unalmasnak az életet. Csinálj valami újat, és nem lesz olyan rossz! :) Rengeteg lehetőség van az életben. Legyél egy kicsit pozitívabb, vagy beszélgess vidám emberekkel, és meglátod, máris jobb kedved lesz! :) Amúgy pedig a mókuskerék se mindig olyan borzasztó...
2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sehogy. ezért lettem vállalkozó, itt minden nap egy kihívás, és mindig más!
2016. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy foglalok szobát egy random magyar városban és körülnézek, mint egy turista. Ha ilyen van akkor senkinek nem veszem fel a telefont.
2016. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Day by day".

"Te hogy bírod elviselni a mókuskereket?": Kikapcsoltam az érzelmi oldalamat, így élek már évek óta.

"Az élet értelme?": Várni a halált, addig is valami tartalmas dolgot cselekedni (bár ez relatív, mert ami nekem jó, az másnak nem biztos, hogy jó).

2016. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen. Pedig vannak barátaim, hétvégente csinálunk programokat és van amikor hétköznap is, de valahogy ez sem boldogít már igazán. Annyira egyhangú az egész. Hogy minden reggel felkelni, ugyanazzal a busszal/metróval bemenni, ugyanakkor haza, kivéve ha túlórázni kell. uhh.. :(


22L

2016. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!