Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ember valakit...

Szerethet-e egy ember valakit csak azért mert az illető szereti?

Figyelt kérdés
Tehát szerethet-e egy ember valakit konkrétan csak azért mert az illető szereti és nem pedig azért mert kedveli a személyiségét?

2016. máj. 9. 21:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Természetesen szerelemre gondoltam.
2016. máj. 9. 22:16
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen kapcsolatom.


Sokáig udvarolt a srác, én meg végül beadtam a derekamat. Úgy voltam vele, hogy legalább szeret, törődik velem. Amint "komolyabbra" fordult a kapcsolatunk, eltűntek a kedveskedések. A probléma ekkor az lett, hogy én már megszoktam magam mellett, és elhitettem, hogy szeretem (bár tényleg csak megszoktam). Amikor elmentem más városba továbbtanulni, rájöttem, hogy nem szeretem, csak megszoktam, hogy ott van.


Tehát hosszútávon eredményes, boldog, jó kapcsolatra nemigen lehet számítani ilyen esetben.

2016. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

akkor a kérdésedre a válasz nem!


Ha te szeretsz valakit, nem számít hogy ő szeret vagy sem! Szereted és kész, bármit tesz vagy csinál!

2016. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 ATiNemRadeon válasza:
szerintem meg várni kéne 10 évet, akkor már lesznek intelligens szex robotok, vegyél majd egy olyat, még sakkozni is lehet majd velük. Amúgy is mi másra kellhet egy nő? De tényleg. Csak kullancsok, piócák, feleslegesek, de pár év múlva meg már majd a kukákban fognak turkálni mert helyettesítve lesz az egyetlen olyan funkciójuk amiért tartottuk őket. Ha meg nem jön össze és érzelmekre is vágysz, még mindig vehetsz kutyát vagy macskát, ezek még hűségesek is!
2016. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 BdrM válasza:
41%
Én is osztanám AtiNemRadeon véleményét. Sőt, ha az a szexrobot valamiben kevésnek bizonyul, csak szoftverfrissítesz. Persze a szerencsésebb emberi nők még mindig élhetnek normális életet, hiszen akár a szexrobot tisztítására is fel lehet őket venni, majd ha összegyűlt annyid, hogy vegyél mellé egy újat, akkor egymást takarítják (na meg téged). Hidd el, ez elég közel van! A szexrobot nem nézi milyen autóval jársz, nem érdekli mennyit keresel, leszarja, h ki vagy-e gyúrva és megdicsér ha egy orbitálisat fingasz és összefosod az étkezőasztalt. A nők haszonállatok de mostanra már annyira túlnépesedett a bolygó, hogy én képtelen vagyok erénynek betudni, ha szétrakják a lábukat hogy kieresszenek még egy rovart a többi 8 milliárd közé. (+ a szexrobotot büntetlenül verheted meg)
2016. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egy szociopata talán igen.
2016. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, szerethet.

Mondjuk esetleg ez is ide tartozik, hogy elfogadod a hibáit,

és akkor feltétel nélkül szereted.

Meg hát egyébként is van oka, mert hát hogyha szeret,

akkor gondolom, kedves veled;

tehát mégis van oka, hogy szereted.

Nekem ez pl nagyon fontos szempont, hogy kedves legyen velem.

És lehetőleg ne vágjon át azzal együtt, és szívből jöjjön a kedvessége.

Tehát hogy zsigerből legyen kedves, és ne játssza meg magát;

És akkor én már szeretem.

Hogyha őszintén szeret, és valódi szeretet van benne.

Vagy pl jó ember, vagy törekszik afelé, pl nem akar senkinek direkt ártani.

Még néha el is nézem a kamuzásait, hogyha előfordulnak adott esetben.

Mert csak jó, hogy ő van.

2016. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
* Ő ad nekem, akkor én is adok neki (itt most szeretetet, kedvességet.) Ugyanazt kapja vissza, tükrözöd vissza rá, amit ő ad neked.
2016. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 BdrM válasza:
NEM fog szeretni! Ha én szerelmes vagyok Aly Michalka-ba, akkor ő is belém.....??
2016. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nem. ennél több kell.


ha valakire nincs szükségem, az hiába szeret, nem fog érdekelni.

2016. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!