Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én nem tudom elfogadni a...

Én nem tudom elfogadni a helyzetem mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egyszerüen zavar már évek óta hogy egy szinten meg vagyok rekedve, ez részben a képességeimből kifolyólag is alakult igy, elvagyok maradva tanulatlan vagyok, szinte kb majdnem magán tanuláshoz kellett folyamodni, de nem, próbáltam rendes iskolát, de ott is mindig éppen hogy a határon voltam a dolgoknak.


Zavar hogy vannak akik jobbak, vannak akik elértek dolgokat, s ha egy ilyen emberrel vagyok valahogy mindig "visszaüt" a dolog és magamat okolom, meg azt érzem mintha nekem is el kéne érnem azt a szintet, Van egy bátyám, ő mindig nagyra törekvő volt, neki sikerül is beilleszkedni a társadalomba, elég világias nézete is van ez is zavar, nyomaszt hogy ha találkozunk valahogy mindig érezteti hogy én hányadán állok..

Nem tudom mit kéne tennem, mert ha ez Igy marad továbbra, sok problémám lesz


2016. máj. 10. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
És kitől vársz változást? Csak te tudsz változtatni ezen.
2016. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!