Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szabályt sértett az a...

MSmester111 kérdése:

Milyen szabályt sértett az a szolgálatban lévő rendőr, aki szolgálati fegyverét átadta egy 6 éves gyermeknek, hogy játsszon vele?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulin 6 éves gyerekeknek a - tár kivétele után - átadta szolgálati marokfegyverét és a gyerekek azzal célra tartottak a kutyaólra, benne kutyával, és elsütötték a fegyvert, melyet előzőleg a rendőr felhúzott.

2016. máj. 10. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom de tegyel feljelentest batran.
2016. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Firedoom ***** válasza:
34%
Nem volt megtöltve igy baj se lett belole, miert akarod feljelenteni?
2016. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Attól még ,hogy nem volt megtöltve...

Egy éles lőfegyver nem játék!

Én gyerekkoromban szerettem volna csak megfogni a rendőr csúzliját ,de nem adhatta oda még tár nélkül sem!

2016. máj. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy világos legyen mi a problémám. Egy 6 éves gyermek nem tud különbséget tenni éles és nem éles fegyver között. Ha azt mondják neki, hogy itt egy pisztoly húzd meg a ravaszt és látja, hallja, hogy elcsetten, de ezen kívül semmi nem történik, akkor legközelebb élesített lőfegyver esetében is pont ugyan így fog tenni! Hiszen egyszer már megtette és semmi nem történt. Ráadásul minden gyermek babrálni fogja a fegyvert, ha a kezébe akad. Ez gyermeki tulajdonság. Kibiztosítani pedig egy pillanat műve. A rendőr előttük húzta fel a fegyvert. Nyilván ezt is megpróbálja utánozni. Ha sikerül, onnantól kezdve bárkit lelőhet. Na ez a baj!!! Az ilyet nem házibulin kell megmutatni, hanem megfelelő körülmények között, hogy a gyermek érezze, a fegyver nem játék! Veszélyes, nagyon veszélyes dolog!
2016. máj. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!