Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szemüveges emberek miért...

A szemüveges emberek miért vehemensebbek, támadóbbak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azok az emberek akik szemüveget viselnek, sokkal agresszívabbak, indulatosabbak mint akik nem viselnek szemüveget! 10-ből 7 ilyen szerintem, de vajon miért?

2016. máj. 12. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te látod így, nekem éppen ellenkezö tapasztalatom van, ök sokkal nyugodtabban, kiegyensúlyozottabban.
2016. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak neked van peched velük. :D
2016. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is megfigyeltem, a legtöbb szemüveges úgy viselkedik, mintha tébolyult lenne. A semmiért üvölt, agresszív, akárkire rátámad. A tudósok még keresik a magyarázatot a jelenségre, de van egy olyan elmélet, amely szerint az üveglencse által megtört fény kelt olyan elektromos aktivitást az agykéregben, ami elfedi az amigdalából eredő gátló viselkedésformákat, és szabad folyást enged az agressziónak. A szemüveg így gyakorlatilag gátlástalan vadállattá változtatja a viselőjét.
2016. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb hülyeséget, én még életemben nem hallottam/láttam!!

Én jómagam is szemüveges volnék, de semmiféle jelét nem mutatom az agressziónak, sőt igyekszem elkerülni az olyan helyzeteket, ahol idegesebb lennék, általában nyugodt vagyok teljes mértékben, és szinte nem szólok senkihez, vagy csak mosolygok. Tény megcáfolva, köszönjük! :D

2016. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szemcsis vagyok és pont forditva van.azaz sokkal agresszivabb vagyok,ha nincs rajtam a szemüveg,mert nem félek attol,hogy verekedés közben eltörik.
2016. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki robid vagy tavollato szemuveget visel nincs kihatassal a vermersekletre. Ha igy lenne akkor a deli nepek mind szemuvegesek lennenek az eszakiak meg nem. :D
2016. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!