Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet kezelni...

Szerintetek hogy lehet kezelni a konfliktust h senki ne járjon rosszul?

Figyelt kérdés

Én próbálom nem bunkón kezelni ha valaki ugy beszel velem hogy az nem tetszik de sajnos rájövök h igy csak szívok. Nagyon elegem van a vaklármábol, a kétszínűségbol, a túlzott elvarasoktol, az okoskodasbol. Sokszor van hogy magammal kapcsolatban van nézeteltérés és én vagyok a hülye pedig sokszor nekem van igazam. Pl. Egy közeli jo ismerősre azt mondják h ne lógjak vele mikozbe semmi rosszat nem csinál velem. Vagy más akarja megmondani nekem h mi a jó Számomra, vagy elkezd valaki variálni.

Persze nem hagyom magam Megmondom hogy 'hagyj békén ' 'ne okoskodj' 'nincs semmi rossz benne'.

Vagy egyszerűen lexarom mit mondanak.

A családban is sok ugymond prűd rokon van akik nem tűrik ami nem "jokislanyos" ami nem haszondolog. Igy ha jol akarom magam érezni próbálok alibit szerezni. De mostanában xart sem érek el vele mert figyelgetnek. Pedig ártalmatlan dolgokról van szo amiből ha nem csinálok tulzast akkor nincs baj. Csak nagyon unom már.

Sokan azt hiszik hogy ha semmi rosszat nem "tesznek, csinálnak" de a másikat lefikazzak akkor ők jo emberek csak mert nem szegnek szabályt.

16L


2016. máj. 14. 15:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ugy kezdek rájönni hogy ha jol akarom magam érezni akkor csak a saját véleményemre és a barátaim véleményére adok.
2016. máj. 14. 15:15
 2/3 anonim ***** válasza:
így van.
2016. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Logikával.

Mindenféle konfliktust könnyen, negatívum nélkül meg lehet oldani.

Csak fő kérdést olvastam el, ha több kell, írj rám s kérdezz.

2016. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!