Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az én facebook-om van...

Csak az én facebook-om van ez? (Mit tegyek, hogy ne zavarjon? )

Figyelt kérdés

Amikor felmegyek a facebook-ra látom, hogy nem írt senki. Lelépek később visszanézek megint senki.

Van amikor írok ismerősöknek akkor szoktak írni néha de legtöbbször az fogad, hogy nincs üzenetem. Mádoknak (pl egyik barátnőm ahányszor fellép mindig van üzenete..)

Olyan rossz, hogy nekem alig ír valaki.

Bárcsak írnának 20-an mint másoknak. Biztos jó érzés lehet, hogy annyi üzenetre kell válaszolni.


2016. máj. 14. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
vannak bajok...
2016. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Irjak neked?
2016. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

atya ég

irigylem ezt a nagy problémádat

2016. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te jobb helyzetben vagy, mert nekem csak 4 ismerősöm van... De engem nem érdekel. A likeolt oldalakat szoktam csak nézegetni.
2016. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*sóhaj*
2016. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális tini vagy egy többnyire abnormális oldalon (tisztelet a kivételnek).
2016. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg annak örülnék, ha nem lenne állandóan üzenet olyan ismerősöktől, akikkel épp nem akarok a semmiről csevegni, de ha nem írok vissza azonnal, akkor jön a sértődés meg a szemrehányás, hogy de hát látták, hogy online voltam meg mizu. Egyébként felnőtt emberekről van szó, nem is tinikről.

Tiszta nyomasztó igazából. Ez az állandó kényszeresség. Lehetne ésszel is használni a facebookot, alapvetően egy tök jó dolog lenne. Csak a felhasználók idióták.

El tudod képzelni, hogy 20 emberrel napi szinten tudj olyan beszélgetést folytatni, ami elég mély és tartalmas, hogy ne csak időrabló pótcselekvés legyen? Ugye, hogy nem. Szóval inkább a való életben beszélgess a tényleg fontos személyekkel és a csevegést limitáld a lényeges dolgokra. A megmaradt időt pedig lehetőleg fordítsd valami értelmesebbre. (Ami ne a gyik legyen. Ez se jobb. :D)

2016. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én most sírjak??????? Két év alatt 3 üzenetem van:((((( Azt hiszem, az a három is sok.
2016. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, sőt mindig ki van kapcsolva a chatem, mert ha meglátják, hogy fent vagyok azonnal pittyeg az fb.
2016. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyémen is ez van...de mert csak volt eszem és én is kikapcsoltam... :D Majd, ha teli leszel idegesítő emberekkel, akik napi 50x rád írnak és neked már nincsen kedved hozzá, megérted...
2016. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!