Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tehetnek ellene hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tehetnek ellene hogy ne zavarjon ennyire?

Figyelt kérdés

A baratnőm egy ideje mas fiukkal is beszelget. Ami szamomra teljesen oke. Hisz nekem is vannak lany haverjaim/barataim.

Viszont nekem szinte tilos beszelgetnem veluk. Vagyis mindig azzal jon hogy biztos a farkamrol kuldozgetek kepet meg hogy jojjek ossze veluk, minek beszelgetek veluk ha kapcsolatban vagyok.

A szokasos feltekeny baratno dolog. Kicsit talan tulzasokba esessel.


Na, az egy dolog hogy ot ez zavarja de engem nem zavarhat.

Legutobb meg akartam nezni az idot a telefonjan. Feloldom. es latom hogy valami fiunak sziveket kuldott.

Kivancsisagbol. (tudom nem szep dolog de beleneztem a beszelgetesbe) Es olyanokat lattam hogy Szegenykem <3

meg hogy kepeket/videokat kuld a fiunak.

az meg istennozi...

2 fiuval is van ilyen viszonya. vagy nemtudom milyen.

normalis ha ez engem zavar?

csak olyan furcsa lett miota veluk beszelget



18/f

elnezes az ekezetek miatt. siettem es telefonrol voltam.



2015. máj. 17. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szíveket soha nem küldözgetek fiú haveroknak... De szerintem lehet az van benne, hogy tudja, hogy más lányokkal is jóban vagy, és ez bosszantja, és ezért élvezi a flörtöt kicsit, meg hogy bejön egy srácnak. Szerintem meg kellene beszélnetek, nem lesz ez így jó.
2015. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet h keveset dicséred és elhanyagoltság miatt másnál keresi ez. meg am mindnekinek jól esik ha dicséri bárki :)

sztem foglalkozz vele többet ;) :)

2015. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd a nem normális. Ő honnan tudja, hogy beszélgetsz más lányokkal, s te miért nem tudtál eddig az ő dolgairól? Őszinteség részéről nulla, egy kétszínű magakellető kis dög lehet. Hogy biztosan a farkadról mutogatsz képeket - tudod, mindenki magából indul ki... elgondolkoznék, van-e jövője ennek a kapcsolatnak, ahol semmi bizalom a felek közt. Szerintem ne pazaroljátok egymás idejét.
2015. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 17. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott az ilyen féltékeny kislányt. Különben is még fiatal vagy ahhoz, hogy valaki mellett lehorgonyozzál. Ezt mondd meg neki.
2015. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ő megcsal, és a bűntudatát rád vetíti, mikor azt állítja, hogy megcsalod. Tudod, mindenki magából indul ki...

Jobb, ha véget vetsz eme csodálatos kapcsolatnak minél előbb.

2015. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm ki is basztam mint macskát szarni :D
2015. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jól esnek az ilyenek.
2015. máj. 22. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!