Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 18-25 éves lányok miért nem...

A 18-25 éves lányok miért nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés
De a műköröm az van nekik...

2016. máj. 14. 22:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A zsírosdeszka mióta főtt kaja? Femináci...
2016. máj. 14. 23:38
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem én írtam ki. Valaki le akarnak járatni.
2016. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért betűztem el, mert ilyen néven már van regisztáció. Mind egy okoskodjatokcsak. Ha valaki ki ír olyan kérdés, amilyet én és nincs ott a neve, akkor már biztos az eistein nevű nőgyűlölő troll lehet mi? :D
2016. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy főtt tojást mindenki meg tud csinálni, nem olyan nagy kunszt az!
2016. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz két nickről írogatni.
2016. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De az is nagyon nehéz hogy valaki elrejti a nevét és ki írja azt amit én ellenem ugye? Mind egy. Nem én írtam ki ezt a kérdést és kész.
2016. máj. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi köze a körömnek a főzéshez? Én tudok főzni és műkörmöm is van.


A kérdésed meg vicces, legalább örülj, hogy van műkörme, Pozitív, nem? És mi a kapcsolat köztük?

2016. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek rákényszerülve. Én sem tudok főzni, és én is kb. ebbe a korcsoportba tartozom. Minek főzzek, ha még otthon lakom, és anyukám úgyis megfőz? Felesleges pénz- és időpocsékolás lenne, azt meg nyugodtan fordíthatom a tanulásra, munkára.
2016. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudok főzni, ha van kinek meg is teszem. De mire van az étterem? Hobbiból szoktam néha, de inkább rendelek vagy étterembe megyek. A szakácsnak az a szakmája, hogy főzzön, a mérnöknek, hogy házat tervezzen. A lakásomat sem én terveztem és a kajámat sem én főzöm. Van akinek nem hobbija a főzés és nem a szakmája, ergo nem tud főzni.
2016. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!