Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg hazaáruló lennék?

Tényleg hazaáruló lennék?

Figyelt kérdés

A legutóbbi euróvízíós dalversenykor mikor adták a tvben felvetettem hogy nem èrtem mièrt nem lehet a saját országára szavaznia senkinek. Erre apám mondja hogy mert az úgy nem lenne igazságos merthogy a kisebb országoknak semmi esèlye nem lenne. Erre èn visszakèrdeztem hogy ugyan mèrt nem lenne, hisz úgyis mindenki arra szavaz aki neki tetszik. Erre ő csak mondja ugyan ezt, de mondom aki normálisan tud gondolkozni az nem szavaz arra ami nem tetszik neki, ha nekem nem tetszik amit ès ahogy a magyarok adnak elő akkor nem szavazok a magyarokra, hanem arra aki tetszik... Erre ő letámadott hogy akkor èn egy hazaáruló vagyok...


Ti ehez mit szóltok? Illetve te szavaznátok-e csak azèrt a magyar előadóra ( ha lehetne ) mert magyar függetlenül attól hogy tetszik-e vagy sem?



2016. máj. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen vannak, akik elfogultak... nem is feltétlenül veszik észre, hogy nekik az nem tetszik, és ha más ország adná elő, azt mondanák, hogy szar. És rengetegen vannak olyanok is, akik cska azért szavaznának, mert magyar. Én nem tartanám hazaárulónak azt, aki nem a magyarra szavazna, ha lehetne, de neki nem tetszik.


Mindenesetre baromi sok patrióta van, és igenis meg kellett hozni ezt a szabályt, mert különben mindig a legtöbb sms-képes lakosú ország nyerne. Lehet látni még így is, hogy sok külhonban szakadt szavaz a saját országára... amíg Törökország versenyben volt, az esetek többségében top 10 lett csak a vendégmunkások szavazatai miatt, meg a szomszédok is szavaznak egymásra...

2016. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Euróvíziló nem a zenéről szól. Persze jobb lenne, ha csak azt értékelnék országtól függetlenül, de ez nem fog megvalósulni, vannak annyira patrióták az emberek. Ami nem is feltétlenül baj.
2016. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy ez miatt hazaáruló. De fogadd el, hogy a többség nem így gondolkodik, ahogy te. A többség a saját országára szavazna. Sok ország így is testvérországra szokott, hiába gyenge dalt küldenek.
2016. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy hazaáruló, az nem ez a kategória, főleg hogy az ottani "zene" egy semmi kb.
2016. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!