Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint aki...

A fideszesek szerint aki felszólal orbán ellen, az ballibsi hazaáruló és migránsimádó lehet csak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Többnyire,de mindegyik politikai oldalnak megvannak a maga egybites emberei :-)
2016. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem, de általában a stílus árulkodó szokott lenni az "én nem vagyok baloldali, de..." vagy az "én nem szoktam politizálni de..." kezdetű kommentárokban valahogy mindig ezekhez a sablonokhoz lyukadunk ki.
2016. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Általában azok is, mert a legtöbben úgy gondolkodnak, hogy ha Orbán A-t mond, akkor ők B-t(lásd. migránskérdés) és ez a hozzáállás rendkívül ostoba.
2016. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

nem mindegyik Fideszt mocskoló ember ballibsi szerintem.

de látszik a véleményükből, hogy nemzetiek vagy libsik.

akik libsi szmepontok alapján bírálják a Fidesz Nemzeti Kormányt, azok csak libbolsik lehetnek és nagyrészük nagyon hajlamos a hazaárulásra is!

2016. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

"nem mindegyik Fideszt mocskoló ember ballibsi szerintem."


Nem is kell mocskolni. Elég ha reális érvvel cáfol valamit, vagy esetleg netán valami kellemetlent mer kérdezni, vagy netán esetleg valami hihetetlen ellentmondásra hívja fel a figyelmet, máris "mocskoskkommunistabolsevikhazaáruló". Mert viszontérv az nincs ugyebár...

2016. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Aki migránspárti az micsoda, kérdező?

Liberális, balliberális , marxista vagy hasonló.


Aki kritizálja a Fideszt az nem ballibsi.Sokszor maguk a Fideszesek is kritizálják.


Na, de ha valaki szivárványos nyállal fröcsög, hogy a migránsokat be kell telepíteni meg homolobbizik, hát, akkor az mi?

2016. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Pont erről van szó, te nyomorék.


Valaki kimondja, hogy talán Mészáros Lőrincet meg a többi havert nem kéne az államnak eltartania, amikor rohad szét minden, erre ti egyből ballibsiztek meg migránsimádóztok, amikor rohadtul köze nincs a témához.

2016. márc. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Pont migránskérdésben osztom a véleményük nagy részét, de egy csomó más kérdésben egyáltalán nem... amúgy igen, egyes kérdésekben liberálisabb vagyok, más kérdésekben meg konzervatívabb.
2016. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!